Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka zimní dovolené v Itálii za nejlepší ceny online 2021. ☀️ Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy do Itálie. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Zimní dovolená v Itálii - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená v Itálii podle termínu

Alaska
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val Gardena, v místě Selva di Val Gardena v 3.5hvězdičkovém ubytování Alaska, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až sobota 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11190,- CZK.

Vybavení hotelu: TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od sjezdovky: 0 m.
 
Hotel Rodes
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val Gardena, v místě Ortisei v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rodes, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až středa 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 225 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12670,- Kč.

Vybavení hotelu: Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Zastávka skibusu, Hotelová doprava, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 700 m, vzdálenost od sjezdovky: 500 m.
 
Hotel Terme Marine Leopoldo
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Terme Marine Leopoldo, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10780,- CZK.
 
Alpenrose
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v 3.5hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12390,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 800 m, vzdálenost od sjezdovky: 50 m.
 
Corona
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Corona, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6190,- CZK.

Vybavení hotelu: Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 1000 m.
 
Hotel Miramonti Pig- Corvara
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Alta Badia v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Miramonti Pig- Corvara, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až neděle 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8770,- Kč.
 
Milano - adventní víkend v Itálii
Dovolená Miláno levně, s neznámým počtem hvězdiček. Milano - adventní víkend v Itálii s délkou 4 dní, v termínu 2. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 10990 Kč.
 
Parc Hotel 7 Nocí A 5X Golf
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Lago di Garda v ?hvězdičkovém ubytování Parc Hotel 7 Nocí A 5X Golf, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11927,- Kč.
 
Salegg
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val Gardena, v místě Siusi v 3hvězdičkovém ubytování Salegg, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pondělí 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6190,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: TV, Dětský koutek, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od sjezdovky: 400 m.
 
Vánoční Řím a Vatikán
Dovolená Řím, s neznámým počtem hvězdiček. Vánoční Řím a Vatikán s délkou 4 dní, v termínu 2. prosinec 2021 až 5. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 14390 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3861 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal