Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka zimní dovolené v Itálii za nejlepší ceny online 2020 / 2021. ☀️ Zimní dovolená a All Inclusive zájezdy do Itálie. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Zimní dovolená v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Zimní dovolená v Itálii podle termínu

Residence Villa Marinú
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ischia v hvězdičkovém ubytování Residence Villa Marinú, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 3875,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 7320,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Monte Civetta
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Civetta v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Monte Civetta, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 10890,- Kč.
 
Terme Zi Carmela
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Terme Zi Carmela, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 13280,- Kč.
 
Hotel Alaska
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Paganella v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 23300,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Orso Grigio
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Civetta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Orso Grigio, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11550,- Kč.
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Schönwald
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Valle Isarco v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Schönwald, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 12020,- Kč.
 
Sporthotel Winkler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sporthotel Winkler, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 13150,- Kč.
 
Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig - Cortina D´ampezzo, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 13970,- Kč.
 
Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10138 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal