Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka zájezdů do Itálie autobusem a letecky 2021. ☀️ Levné Last Minute zájezdy do Itálie autokarem a letadlem. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Zájezdy do Itálie - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy do Itálie podle termínu

Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18090,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Grand Hotel De La Minerve
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel De La Minerve, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 25290,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hilton Molino Stucky Venice
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Benátky v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Molino Stucky Venice, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16490,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Silnice kolem hotelu, Fitness, Hotelová restaurace.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 2 km.
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18690,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 23290,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 40 km.
 
The Gritti Palace
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Benátky v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The Gritti Palace, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 94590,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až pondělí 26. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26590,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Dei Cavalieri Milano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Dei Cavalieri Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 22290,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hotel Londra Palace
Dovolená Benátky, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Londra Palace s délkou 3 dní, v termínu 22. duben 2021 až 24. duben 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 20090 Kč.
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18690,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Fitness, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 5216 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal