Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Wellness pobytů v Itálii s fitness, masážemi a kosmetickými salóny za nejlepší ceny online. All Inclusive Wellness pobyty a Last Minute zájezdy do Wellness hotelů 2019. Itálie 2019.

1Italie.cz    >    

Wellness pobyty v Itálii - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Wellness pobyty v Itálii podle termínu

Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až čtvrtek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13390,- Kč.
 
Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až čtvrtek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10528,- Kč.
 
Adler Family & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Adler Family & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 19. leden až sobota 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 13780,- Kč.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 21. leden až pondělí 28. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13390,- Kč.
 
Rezidence Adler Family & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Rezidence Adler Family & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6286,- Kč.
 
Alpin Wellness Hotel Kristiania S Bazénem - Cogolo Di Peio
Dovolená Itálie 2019 - Pejo v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Alpin Wellness Hotel Kristiania S Bazénem - Cogolo Di Peio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. leden až sobota 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21420,- Kč.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 29. leden až úterý 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14190,- Kč.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 30. leden až středa 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14490,- Kč.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 31. leden až čtvrtek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14890,- Kč.
 
Hotel Cristallo Club & Wellness
Dovolená Itálie 2019 - Aprica v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo Club & Wellness, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. únor až sobota 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 86 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal