Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka víkendových pobytů v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Hotely, apartmány, soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty na víkend. ☀ Široká nabídka víkendových pobytů pro dva v Itálii 2020 / 2021. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Víkendové pobyty v Itálii - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Víkendové pobyty v Itálii podle termínu

Pace Helvezia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pace Helvezia, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 28. říjen až pátek 30. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně, v aktuální ceně 11390,- Kč.
 • Klimatizace
 
Eliantos Hotel
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eliantos Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, u moře, v aktuální ceně 15050,- Kč.
 
Palazzo Manfredi
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Palazzo Manfredi, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18090,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 20190,- Kč.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Tiberio Rome, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 16190,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Splendid Venice
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Splendid Venice, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14790,- Kč.
 • Bar
 
The St.regis Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování The St.regis Rome, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 43490,- Kč.
 
Villa Agrippina Gran Melia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Villa Agrippina Gran Melia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 41890,- Kč.
 
Grand Hotel Tiberio Rome
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Tiberio Rome, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 13690,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Gambrinus
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gambrinus, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. listopad až pátek 6. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14090,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 1453 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal