Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Veneto 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Veneto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Veneto - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Veneto podle odjezdu

Cavallino Village Camping
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cavallino Village Camping, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1872,- Kč.
 
Hotel Bristol Buja
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Bristol Buja, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10109,- Kč.
 
Hotel Marconi**** - Ponte San Nicolò
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Marconi**** - Ponte San Nicolò, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7012,- Kč.
 
Camping Jolly In Town - Venezia - Marghera
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Camping Jolly In Town - Venezia - Marghera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 2408,- Kč.
 
Hotel Bristol Buja
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Bristol Buja, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22407,- Kč.
 
Federica 4
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v 2hvězdičkovém ubytování Federica 4, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1187,- Kč.
 
Calicanto 5
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Calicanto 5, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4320,- Kč.
 
Il Barco Degli Alidosio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Il Barco Degli Alidosio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 185 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2382,- Kč.
 
Luna 1 A 2
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Luna 1 A 2, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 732,- Kč.
 
Grado No Name
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Grado No Name, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 192 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1348,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 34 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Veneto podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal