Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Veneto 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Veneto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Veneto - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Veneto podle odjezdu

Residence Alfieri (Dodavatel 2) - Caorle Ponente
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Alfieri (Dodavatel 2) - Caorle Ponente, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 6792,- Kč.
 
Vila Marina - Rosolina Mare
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Vila Marina - Rosolina Mare, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5423,- Kč.
 
Residence Bora Psm
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Bora Psm, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 5972,- Kč.
 
Residence Acapulco S Bazénem Psm
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Acapulco S Bazénem Psm, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 4385,- Kč.
 
Rezidence La Zattera
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence La Zattera, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Rezidencia Patio
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Rezidencia Patio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. srpen až sobota 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7594,- Kč.
 
Villaggio Lully - Caorle Porto Santa Margherita
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Villaggio Lully - Caorle Porto Santa Margherita, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 6688,- Kč.
 
Residence Daniele - Rosolina Mare
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Daniele - Rosolina Mare, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 6406,- Kč.
 
Residence Livenza E (Dodavatel 2) - Caorle Ponente
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Livenza E (Dodavatel 2) - Caorle Ponente, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až neděle 23. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 6312,- Kč.
 
Rezidence Gran Mado
Dovolená Itálie 2020 - Veneto (Benátská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Rezidence Gran Mado, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. srpen až neděle 30. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 63 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Veneto podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal