Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Veneto 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Veneto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Veneto - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Veneto podle odjezdu

Ai Pini
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Ai Pini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. duben až sobota 10. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 78 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1351,- Kč.
 
San Marco 5
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování San Marco 5, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1428,- Kč.
 
Residence Zefrido - Rosolina Mare
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Zefrido - Rosolina Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 764,- Kč.
 
Vila Romor - Caorle Ponente
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Vila Romor - Caorle Ponente, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 %, v aktuální ceně 1190,- Kč.
 
Luna 1 A 2
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Luna 1 A 2, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 109 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 725,- Kč.
 
Rosapineta Camping Village: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Rosapineta Camping Village: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 25. květen až úterý 1. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 130 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2258,- Kč.
 
Marelago
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Marelago, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 2336,- Kč.
 
Hotel Heron*** - Jesolo Lido Ovest
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Heron*** - Jesolo Lido Ovest, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 9973,- Kč.
 
Residence Gabbiano - Caorle Duna Verde
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Residence Gabbiano - Caorle Duna Verde, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 4303,- Kč.
 
Solmare 7
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Veneto (Benátská riviéra) v hvězdičkovém ubytování Solmare 7, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 29. květen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 134 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2070,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 49 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Veneto podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal