All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Valle d`Aosta    >    

Vánoce Valle d`Aosta - Valle d`Aosta 2021 / 2022

Aktuální nabídka vánočních a předvánočních pobytů v letovisku Valle d`Aosta za nejlepší ceny online. Dovolená o Vánocích s ubytováním v zahraničí levně. All Inclusive a Last Minute zájezdy letecky a vlastní dopravou. Valle d`Aosta 2021 / 2022.

Ads

Vánoce Valle d`Aosta 2021 / 2022

Castello
★★
 • 16 130 Kč
 • 14 840 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování Castello, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 14840,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Napoleon (Montjovet)
  ★★★
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • Wifi zdarma
  • 16 130 Kč
  • 14 840 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Valle d`Aosta, v místě Napoleon (Montjovet) v 3hvězdičkovém ubytování Napoleon (Montjovet) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 79 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 14840,- Kč.
  La Maison De Josephine (Aof100)
  ★★
  • 7 764 Kč
  • 7 298 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování La Maison De Josephine (Aof100), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 79 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 7298,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Maison Meynet (Sarre)
  ★★★
  • 4 453 Kč
  • 4 186 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Valle d`Aosta, v místě Maison Meynet (Sarre) v 3hvězdičkovém ubytování Maison Meynet (Sarre) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 18. prosince do sobota 25. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 93 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4186,- Kč.
  Grand Sarriod
  ★★
   
  • 5 563 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Valle d`Aosta, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Grand Sarriod, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 100 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5563,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Ads

  Dovolenou Valle d`Aosta 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Itálie Vánoce, Jordánsko Vánoce, Kanárské ostrovy Vánoce nebo například dovolenou Kapverdské ostrovy Vánoce? Další možností je třeba Kuba Vánoce.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Valle d`Aosta levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Valle d`Aosta nebo sekci dovolená s dětmi.