All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Itálie 2023    >    

Dovolená Valle d`Aosta 2023

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Valle d`Aosta 2023. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Valle d`Aosta All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Valle d`Aosta 2023

Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Valle d`Aosta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monboso, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 29. leden až sobota 11. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 29790,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Dovolená Valle d`Aosta 2023
Monboso
★★★★
 
 • 29 790 Kč

Detail

Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Pila - Pila (Aosta) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 29. ledna do neděle 5. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), zítra. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 18100,- Kč.
Dovolená Valle d`Aosta 2023
Hotel Pila - Pila (Aosta)
★★
 • 18 854 Kč
 • 18 100 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování Rezidence La Thuile - Planibel, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 29. leden až čtvrtek 2. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra za aktuální cenu 6750,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Rezidence La Thuile - Planibel
  Rezidence La Thuile - Planibel
  ★★
  • 7 031 Kč
  • 6 750 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Valle d`Aosta, Lazio, Itálie, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Alla Posta (Saint Vincent) od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. února do neděle 12. února s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 6 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 22005,- Kč.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Alla Posta (Saint Vincent)
  Alla Posta (Saint Vincent)
  ★★
  • 23 163 Kč
  • 22 005 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Valle d`Aosta, Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Residence Bellevue (Antey Saint Andre´), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 4. únor až sobota 11. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní za aktuální cenu 9250,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Residence Bellevue (Antey Saint Andre´)
  Residence Bellevue (Antey Saint Andre´)
  ★★★
  • 9 635 Kč
  • 9 250 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Valle d`Aosta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monboso od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 4. února do neděle 12. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské, v aktuální online ceně 19275,- Kč.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Monboso
  Monboso
  ★★★★
   
  • 19 275 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Valle d`Aosta v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monboso, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 12. únor až neděle 19. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 15 dní za aktuální cenu 17325,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Monboso
  Monboso
  ★★★★
   
  • 17 325 Kč

  Detail

  Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Valle d`Aosta, Bellevue (Champoluc), v místě Bellevue (Champoluc) v ?hvězdičkovém ubytování Bellevue (Champoluc) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 18. února do soboty 25. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 21 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 17300,- Kč.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Bellevue (Champoluc)
  Bellevue (Champoluc)
  ★★
  • 18 021 Kč
  • 17 300 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2023 v letovisku Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Montagna Di Luce - Alagna, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 18. únor až sobota 25. únor. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 21 dní za aktuální cenu 11000,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Dovolená Valle d`Aosta 2023 - Hotel Montagna Di Luce - Alagna
  Hotel Montagna Di Luce - Alagna
  ★★
  • 11 458 Kč
  • 11 000 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená v Itálii v zimě 2023 v lokalitě Valle d`Aosta v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Pila - Pila (Aosta) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 19. února do neděle 26. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 22 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute zájezdy, sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 23900,- Kč.
  Hotel Pila - Pila (Aosta)
  Hotel Pila - Pila (Aosta)
  ★★
  • 24 896 Kč
  • 23 900 Kč
 • - 4 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 20 nalezených

  Dovolenou Valle d`Aosta 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Kypr 2023, dovolenou Maďarsko 2023, dovolenou Madeira 2023/2024 nebo například dovolenou Maledivy 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Malta.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Valle d`Aosta nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   InviaVýsledky jsou řazeny dle data a názvu ubytovaních zařízení.