Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Senales 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val Senales All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val Senales - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val Senales podle odjezdu

Hotel Kleinkunst - Ski Merano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Hotel Kleinkunst - Ski Merano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Mountain Lake Hotel Vernagt-Schnals
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mountain Lake Hotel Vernagt-Schnals, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Kleinkunst - Ski Merano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Mountain Lake Hotel Vernagt-Schnals
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mountain Lake Hotel Vernagt-Schnals, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 10. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Kleinkunst - Ski Merano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 11. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Hotel Kleinkunst - Ski Merano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Kleinkunst - Ski Merano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 3010,- Kč.
 
Blu Hotel Senales
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Senales, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 41 %, v aktuální ceně 9300,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Tenis
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Blu Hotel Val Senales S Bazénem Př- Maso Corto
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Val Senales S Bazénem Př- Maso Corto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 14980,- Kč.
 
Sporthotel Kurzras S Bazénem Př - Maso Corto
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Senales v 3hvězdičkovém ubytování Sporthotel Kurzras S Bazénem Př - Maso Corto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 15990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 258 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val Senales podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal