Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Parc Hotel Florian v italské lokalitě Val Gardena s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Val Gardena 2019 - Hotel Parc Hotel Florian výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Val Gardena.

1Italie.cz    >    
Val Gardena    >    

Hotel Parc Hotel Florian

Vyhledávání zájezdů

Hotel Parc Hotel Florian podle termínu

Hotel Parc Hotel Florian
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Parc Hotel Florian, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až neděle 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 17380,- Kč.
 
Hotel Parc Hotel Florian
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Parc Hotel Florian, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 12770,- Kč.
 
Hotel Parc Hotel Florian
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Parc Hotel Florian, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až sobota 16. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 10230,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val Gardena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal