All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Val Gardena 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Gardena 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Val Gardena All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Val Gardena 2021 - Itálie 2021

Rodes
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 4 920 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Val Gardena, v místě Ortisei v 3hvězdičkovém ubytování Rodes, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až pátek 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4920,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Lamm
★★★
 
 • 4 182 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 29. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4182,- Kč.
Lamm
★★★
 
 • 4 794 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až úterý 17. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4794,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Rodes
★★★
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Dětský koutek
 • Hotelová doprava
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • Minibar
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 520 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Val Gardena, v místě Ortisei v 3hvězdičkovém ubytování Rodes od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 19. srpna do sobota 21. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 23 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5520,- Kč.
Illyria (Ors150)
★★
 
 • 4 071 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Val Gardena v ?hvězdičkovém ubytování Illyria (Ors150), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 32 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4071,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Lamm
★★★
 
 • 3 876 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 6. září do čtvrtek 9. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 41 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3876,- Kč.
Lamm
★★★
 
 • 3 876 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. září až sobota 11. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 43 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3876,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Lamm
★★★
 
 • 3 060 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 23. září do neděle 26. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 58 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 3060,- Kč.
Lamm
★★★
 
 • 3 060 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Lamm, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pondělí 27. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 59 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Cuecenes
★★
 
 • 4 045 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Val Gardena v ?hvězdičkovém ubytování Cuecenes od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 25. září do sobota 2. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4045,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 208 nalezených

Dovolenou Val Gardena 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy USA.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Val Gardena levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Val Gardena nebo sekci dovolená s dětmi.