Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Gardena 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val Gardena All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val Gardena - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val Gardena podle odjezdu

Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10560,- Kč.
 
Hotel Scherlin S Bazénem Pig - Ortisei
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin S Bazénem Pig - Ortisei, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6870,- Kč.
 
Hotel Scherlin
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11450,- Kč.
 
Hotel Alaska
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 21000,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Scherlin
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11300,- Kč.
 
Somont
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Somont, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12490,- Kč.
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Rodes
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rodes, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 9200,- Kč.
 
Hotel Scherlin
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až neděle 13. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 11450,- Kč.
 
Hotel Scherlin
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 15590,- Kč.
 
Hotel Rodes
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rodes, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až úterý 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 250 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val Gardena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal