Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Gardena 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val Gardena All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val Gardena - Val Gardena 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val Gardena a Last Minute zájezdy

Hotel Lamm V Sterzingu
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm V Sterzingu, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10320,- Kč.
 
Hotel Lamm V Sterzingu
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm V Sterzingu, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5160,- Kč.
 
Hotel Lamm V Sterzingu
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Lamm V Sterzingu, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10320,- Kč.
 
Hotel Perwanger
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Perwanger, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9890,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Haus An Der Luck S Bazénem Tbo– Barbiano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Haus An Der Luck S Bazénem Tbo– Barbiano, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 12. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7670,- Kč.
 
Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska Pig- Selva Di Val Gardena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 29670,- Kč.
 
Alpenhotel Rainell****
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpenhotel Rainell****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 23800,- Kč.
 
Hotel Alaska
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alaska, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 27200,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Animační programy
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Rodes
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Rodes, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 17090,- Kč.
 
Hotel Scherlin
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scherlin, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 15330,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 54 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val Gardena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal