Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val Gardena 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val Gardena All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val Gardena - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val Gardena podle odjezdu

Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. říjen až neděle 18. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní, v aktuální ceně 12400,- Kč.
 
Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 11. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. říjen až čtvrtek 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 5300,- Kč.
 
Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až čtvrtek 5. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní levně, v aktuální ceně 7100,- Kč.
 
Rodes
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Rodes, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až neděle 8. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Rodes
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Rodes, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 8. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6890,- Kč.
 
Rodes
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Rodes, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5590,- Kč.
 
Rodes
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Rodes, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až sobota 21. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13090,- Kč.
 
Hotel La Rodes *** - Ortisei
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val Gardena v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Rodes *** - Ortisei, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, v aktuální ceně 12400,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 298 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val Gardena podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal