Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Sole 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val di Sole All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Sole - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Sole podle odjezdu

Park Hotel Bellevue Pig– Folgarida/Dimaro
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Park Hotel Bellevue Pig– Folgarida/Dimaro, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. únor až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4620,- Kč.
 
Hotel La Noria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Noria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. březen až sobota 3. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9300,- Kč.
 
Hotel Milano Pig - Vermiglio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Hotel Milano Pig - Vermiglio, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 28. březen až středa 31. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 72 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3570,- Kč.
  • Bar
 
Hotel Milano Pig - Vermiglio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Hotel Milano Pig - Vermiglio, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až pondělí 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 77 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3900,- Kč.
  • Bar
 
Egger (Vid102)
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Egger (Vid102), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 22. květen až sobota 29. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4346,- Kč.
 
Grand Hotel Therme Di Rabbi
Dovolená Itálie v létě 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Therme Di Rabbi, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. červen až středa 16. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 149 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4350,- Kč.
 
Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig
Dovolená Itálie v létě 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 20. červen až středa 23. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 156 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4386,- Kč.
 
Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Terme Di Rabbi 3* Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až středa 7. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 170 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4386,- Kč.
 
Alpine Mountain Chalet (Vgi168)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpine Mountain Chalet (Vgi168), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. červenec až sobota 17. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 176 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5785,- Kč.
 
Egger (Vid102)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Egger (Vid102), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. červenec až sobota 24. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5275,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 14 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val di Sole podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal