All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Val di Sole 2021/2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Sole 2021/2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Val di Sole All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Val di Sole 2021/2022 - Itálie 2021/2022

Villetta Clara (Vif760)
★★
 
  • 2 714 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v ?hvězdičkovém ubytování Villetta Clara (Vif760), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. říjen až sobota 16. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 74 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2714,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Stella
★★★
 
  • 2 965 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Stella od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 27. listopadu do sobota 4. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 123 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 2965,- Kč.
Stella
★★★
 
  • 3 923 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Stella, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 29. leden až sobota 5. únor je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 186 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3923,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Milano
★★★
 
  • 3 670 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Milano od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. března do úterý 8. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 221 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3670,- Kč.
Rezid.bellevue
★★★
 
  • 4 100 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Rezid.bellevue, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až úterý 8. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 221 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Villetta Clara (Vif760)
★★
 
  • 2 742 Kč

Detail

Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v ?hvězdičkovém ubytování Villetta Clara (Vif760) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. května do sobota 4. června s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 305 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 2742,- Kč.

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Dovolenou Val di Sole 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Španělsko 2021, dovolenou Thajsko 2021, dovolenou Tunisko 2021/2022 nebo například dovolenou Turecko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy USA.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Val di Sole levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Val di Sole nebo sekci dovolená s dětmi.