All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Val di Sole 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Sole 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Val di Sole All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Val di Sole 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Rezid.bellevue
★★★
 
 • 15 999 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Rezid.bellevue, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. leden až neděle 9. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 74 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 15999,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Hotel La Noria (Mestriago)
★★★
 • 11 019 Kč
 • 9 697 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Noria (Mestriago) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 22. ledna do sobota 29. ledna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 94 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 9697,- Kč.
  Rezid.bellevue
  ★★★
   
  • 4 180 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Rezid.bellevue, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 24. leden až čtvrtek 27. leden je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 96 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4180,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Hotel La Noria (Mestriago)
  ★★★
   
  • 9 300 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Noria (Mestriago) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 13. února do neděle 20. února s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 116 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9300,- Kč.
  Alpholiday Dolomiti (Dimaro)
  ★★★★
   
  • 13 790 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Alpholiday Dolomiti (Dimaro), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. březen až sobota 2. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 157 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské, aktuálně v ceně 13790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Rezid.bellevue
  ★★★
   
  • 4 180 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Rezid.bellevue od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 27. března do středa 30. března s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 158 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4180,- Kč.
  Milano
  ★★★
   
  • 3 670 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v 3hvězdičkovém ubytování Milano, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 28. březen až čtvrtek 31. březen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 159 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3670,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Stephanie
  ★★
   
  • 9 950 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie na jaře 2022 v resortu Dolomiti Brenta (Val di Sole) v ?hvězdičkovém ubytování Stephanie od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. dubna do sobota 30. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 185 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9950,- Kč.
  Villetta Clara (Vif760)
  ★★
  • 13 744 Kč
  • 12 919 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2022 v lokalitě Dolomiti Brenta (Val di Sole) v ?hvězdičkovém ubytování Villetta Clara (Vif760), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 8. říjen až sobota 15. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 353 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 12919,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.

  Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

  Ads

  Dovolenou Val di Sole 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Val di Sole levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Val di Sole nebo sekci dovolená s dětmi.