Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Parkhotel Bellacosta v italské lokalitě Val di Fiemme s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Val di Fiemme 2019 - Parkhotel Bellacosta výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Val di Fiemme.

1Italie.cz    >    
Val di Fiemme    >    

Parkhotel Bellacosta

Vyhledávání zájezdů

Parkhotel Bellacosta podle termínu

Parkhotel Bellacosta
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Bellacosta, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 10. leden až středa 16. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7610,- Kč.
 
Parkhotel Bellacosta
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Bellacosta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 15. leden až úterý 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 9132,- Kč.
 
Parkhotel Bellacosta
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parkhotel Bellacosta, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 17. leden až úterý 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 114 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6088,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val di Fiemme podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal