Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Fiemme 2019 levně. Last Minute Val di Fiemme - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Fiemme - Val di Fiemme 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Fiemme a Last Minute zájezdy

Ancora
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ancora, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až středa 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5472,- Kč.
 
Hotel Azalea V Cavalese
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Azalea V Cavalese, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17780,- Kč.
 
Hotel Dolomiti - Capriana
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti - Capriana, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až středa 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hotel Lagorai
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Lagorai, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až čtvrtek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11800,- Kč.
 
Hotel Latemar ***
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Latemar ***, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až středa 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Hotel Montanara *** - Ziano Di Fiemme
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Montanara *** - Ziano Di Fiemme, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9000,- Kč.
 
Hotel Villa Jolanda***
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Jolanda***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10900,- Kč.
 
Lucia
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 2hvězdičkovém ubytování Lucia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až čtvrtek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5440,- Kč.
 
Villa Jolanda
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3.5hvězdičkovém ubytování Villa Jolanda, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11290,- Kč.
 
Eco Park Hotel Azalea
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Eco Park Hotel Azalea, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 24. únor až čtvrtek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9390,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val di Fiemme podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal