Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Val di Fiemme 2018

Vyhledávání zájezdů

Val di Fiemme 2018 a Last Minute dovolená Val di Fiemme

Villa Boschetto - Carano
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v hvězdičkovém ubytování Villa Boschetto - Carano, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3450,- Kč.
 
Apartmány Villa Di Bosco
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Apartmány Villa Di Bosco, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Hotel Italia - Villa Monica V Castello Molina Di Fiemme
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Italia - Villa Monica V Castello Molina Di Fiemme, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až středa 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Regina Delle Dolomiti
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Regina Delle Dolomiti, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9821,- Kč.
 
Hotel Zanon
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zanon, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až úterý 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3780,- Kč.
 
Hotel Zanon
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Zanon, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9166,- Kč.
 
Eurotel
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Eurotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12104,- Kč.
 
Hotel Montanara***
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Montanara***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. únor až sobota 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11700,- Kč.
 
Bellacosta
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bellacosta, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až čtvrtek 1. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 % v aktuální ceně 4680,- Kč.
 
Hotel Corona
Dovolená Itálie 2018 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Corona, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 25. únor až neděle 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 148 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val di Fiemme podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal