Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Val di Fassa - Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa. Last Minute pobyty v italské lokalitě Val di Fassa 2020.

1Italie.cz    >    
Val di Fassa    >    

Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa

Vyhledávání zájezdů

Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa podle termínu

Hotel Verda Val **
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Verda Val **, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 4. leden až úterý 7. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 226 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 % v aktuální ceně 4465,- Kč.
 
Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až středa 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 242 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až pátek 24. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 244 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val di Fassa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal