Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Fassa 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val di Fassa All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Fassa - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Fassa podle odjezdu

Hotel La Molinella Pig- Soraga
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Molinella Pig- Soraga, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. únor až neděle 23. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3900,- Kč.
 
Park Hotel Avisio
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 21. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17190,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Al Sole
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Al Sole, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10173,- Kč.
 
Hotel Club Il Caminetto
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Club Il Caminetto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18190,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 
Hotel Sellaronda A Depandance Serenella *** - Campitello
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sellaronda A Depandance Serenella *** - Campitello, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 15700,- Kč.
 
Hotel Stella Montis
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Stella Montis, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 22. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 18390,- Kč.
 
Hotel Weisslahnbad S Bazénem Pig- St. Cipriano/tires
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Weisslahnbad S Bazénem Pig- St. Cipriano/tires, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 23. únor až středa 26. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6120,- Kč.
 
Hotel Weisslahnbad
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Weisslahnbad, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 25. únor až pátek 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 8290,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Cesa Magoa
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Cesa Magoa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Garni Letizia
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 1hvězdičkovém ubytování Garni Letizia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val di Fassa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal