Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Fassa 2019 levně. Last Minute Val di Fassa - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Fassa - Val di Fassa 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Fassa a Last Minute zájezdy

Apartmány Eurochalet
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Eurochalet, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Apartmány Wellness Fassa
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Wellness Fassa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6932,- Kč.
 
B&b Hotel Menthosa
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování B&b Hotel Menthosa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až středa 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5490,- Kč.
 
Garni Princess S Bazénem Př- Penia Di Canazei
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Garni Princess S Bazénem Př- Penia Di Canazei, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9520,- Kč.
 
Hotel Astoria
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Astoria, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 28800,- Kč.
 
Hotel Serena Garni Pig- Canazei
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 1hvězdičkovém ubytování Hotel Serena Garni Pig- Canazei, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9410,- Kč.
 
Hotel Vael ***
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vael ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11800,- Kč.
 
Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Verda Val Pig - Campitello Di Fassa, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3160,- Kč.
 
Chalet Hotel Pineta
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Chalet Hotel Pineta, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. únor až čtvrtek 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 27813,- Kč.
 
Affittacamere Menthosa
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Affittacamere Menthosa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. březen až pátek 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10684,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Val di Fassa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal