Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Fassa 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val di Fassa All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Fassa - Val di Fassa 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Fassa a Last Minute zájezdy

Hotel Cristallo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8090,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Regina E Fassa Pig - Mazzin Di Fassa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Hotel Regina E Fassa Pig - Mazzin Di Fassa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Hotel Vael
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vael, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5790,- Kč.
 
Hotel Vael
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vael, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12580,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 7 Nocí, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14560,- Kč.
 
Park Hotel Faloria
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Park Hotel Faloria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pondělí 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 14890,- Kč.
 
Dolomiti
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5790,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Regina E Fassa Pig - Mazzin Di Fassa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Hotel Regina E Fassa Pig - Mazzin Di Fassa, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3690,- Kč.
 
Hotel Vael
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Vael, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 186 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val di Fassa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal