Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Val di Fassa 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Val di Fassa All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Val di Fassa - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Val di Fassa podle odjezdu

Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 25. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. listopad až úterý 1. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 66 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Dolomiti
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5490,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Fitness
  • Bar
  • Bezbariérový přístup
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. prosinec až pátek 4. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v 3.5hvězdičkovém ubytování Park Hotel Avisio: Rekreační Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11880,- Kč.
 
Aparthotel Princess ***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Aparthotel Princess ***, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3667,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 283 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Val di Fassa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal