Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Itálii za nejlepší ceny online. Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka ubytování v soukromí v Itálii 2019. Itálie 2019.

1Italie.cz    >    

Itálie v soukromí - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Itálie v soukromí podle termínu

Apartmány La Rosa Delle Dolomiti
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v hvězdičkovém ubytování Apartmány La Rosa Delle Dolomiti, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 % v aktuální ceně 8000,- Kč.
 
Apartmány Cesa Muse
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Apartmány Cesa Muse, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13101,- Kč.
 
Apartmány Eurochalet
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Eurochalet, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5900,- Kč.
 
Apartmány Falcade Centrum
Dovolená Itálie 2019 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Apartmány Falcade Centrum, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3875,- Kč.
 
Apartmány Chalet La Golp - Pineta
Dovolená Itálie 2019 - Livigno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Chalet La Golp - Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8573,- Kč.
 
Apartmány Wellness Fassa
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fassa e Carezza v hvězdičkovém ubytování Apartmány Wellness Fassa, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6932,- Kč.
 
Hotel Villa Jolanda***
Dovolená Itálie 2019 - Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Jolanda***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10900,- Kč.
 
No Name Apartmány Alleghe - Marmolada
Dovolená Itálie 2019 - Civetta v hvězdičkovém ubytování No Name Apartmány Alleghe - Marmolada, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3915,- Kč.
 
Roulette Apartments Cervinia
Dovolená Itálie 2019 - Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Roulette Apartments Cervinia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6718,- Kč.
 
Villa Di Paola
Dovolená Itálie 2019 - Kampánie v 3hvězdičkovém ubytování Villa Di Paola, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2162,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 966 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal