Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v soukromí v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Soukromé apartmány a pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů s pobyty v soukromí. All Inclusive dovolená v Itálii letecky levně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie v soukromí - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie v soukromí podle termínu

Apartmánový Dům Giorgia
Dovolená Itálie 2020 - Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Giorgia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 % v aktuální ceně 5490,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Penzion Al Santuario
Dovolená Itálie 2020 - Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Al Santuario, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 19. leden až středa 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 % v aktuální ceně 5390,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Da Villa Pig- Lavarone / Folgaria
Dovolená Itálie 2020 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Da Villa Pig- Lavarone / Folgaria, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až středa 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2610,- Kč.
 
Hotel Villa Lucin
Dovolená Itálie 2020 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Lucin, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9690,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Residence Villa Artic
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Villa Artic, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10541,- Kč.
 
Hotel Villa Emma - Alba Di Canazei
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Emma - Alba Di Canazei, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11490,- Kč.
 
Residence Villa Artic
Dovolená Itálie 2020 - Val di Fassa e Carezza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Villa Artic, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až neděle 2. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21829,- Kč.
 
Apartmány Dolomiti Village
Dovolená Friuli Skiregion levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Apartmány Dolomiti Village s délkou 4 dní, v termínu 22. leden 2020 až 25. leden 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 5190 Kč.
 
Hotel Villa Lucin
Dovolená Itálie 2020 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Lucin, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 22. leden až sobota 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2990,- Kč.
  • Klidná lokalita
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Stali Di Modesto
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Modesto, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. leden až neděle 26. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 % v aktuální ceně 4390,- Kč.
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 852 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal