Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v únoru 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - únor 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v únoru 2021

Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až úterý 9. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 17566,- Kč.
 
Blu Hotel Natura & Spa
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Folgaria / Lavarone v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Natura & Spa, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 24153,- Kč.
 
Chata Dolomia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Arabba/Marmolada v hvězdičkovém ubytování Chata Dolomia, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 15030,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Adamello, Passo Tonale, Itálie: Lyžařský Pobyt 6 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adamello, Passo Tonale, Itálie: Lyžařský Pobyt 6 Nocí, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 10611,- Kč.
 
Hotel Bellaria Superior
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Val di Fiemme/Obereggen v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bellaria Superior, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 17380,- Kč.
 
Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Livigno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita: Lyžařský Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 9347,- Kč.
 
Casa Montana
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v hvězdičkovém ubytování Casa Montana, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6750,- Kč.
 
Grand Hotel Misurina
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Cortina d´Ampezzo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Misurina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až pátek 5. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 7130,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Bozzi
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Aprica v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bozzi, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 10980,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Chalet Olympia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Kronplatz / Plan de Corones v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Chalet Olympia, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 126 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 8070,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 2593 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal