All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Ultra All Inclusive Itálie - Itálie 2021

Aktuální nabídka Ultra All Inclusive dovolené v Itálii. Last Minute Ultra All Inclusive zájezdy do Itálie s neomezenou konzumací jídla, alkoholických i nealkoholických nápojů. Ultra All Inclusive pobyty letecky s ubytováním a službami v ceně levně. Itálie 2021.

Ultra All Inclusive Itálie podle termínu

Le Dune Sicily
★★★
👍👍👍
 • 44 049 Kč
 • 31 275 Kč
 • - 29 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 18. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 14 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, aktuálně v ceně 31275,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Le Dune Sicily je 3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 44 049 Kč
  • 31 275 Kč
 • - 29 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 11. července do neděle 25. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 21 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální online ceně 31275,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 28 961 Kč
  • 19 114 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 35 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, aktuálně v ceně 19114,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Le Dune Sicily je 3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 28 961 Kč
  • 19 114 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 8. srpna do neděle 15. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 49 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 34 %, v aktuální online ceně 19114,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 44 049 Kč
  • 31 275 Kč
 • - 29 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 15. srpen až neděle 29. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 56 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, aktuálně v ceně 31275,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Le Dune Sicily je 3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 43 304 Kč
  • 30 746 Kč
 • - 29 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 29. srpna do neděle 12. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 70 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální online ceně 30746,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 43 546 Kč
  • 30 482 Kč
 • - 30 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 5. září až neděle 19. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Bratislava, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 30 %, aktuálně v ceně 30482,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Le Dune Sicily je 3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Le Dune Sicily
  ★★★
  👍👍👍
  • 28 594 Kč
  • 18 586 Kč
 • - 35 %
 • Detail

  3/5 Dobré (15 hodnocení)
  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Le Dune Sicily od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. září do neděle 19. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Bratislava, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální online ceně 18586,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

  Dovolenou Itálie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar Ultra All Inclusive, Albánie Ultra All Inclusive, Bali Ultra All Inclusive nebo například dovolenou Bulharsko Ultra All Inclusive? Další možností je třeba Černá Hora Ultra All Inclusive.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Itálie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Itálie nebo sekci dovolená s dětmi.

  Dovolená Itálie - informace

  Ideální dobou pro dovolenou v Itálii u moře je samozřejmě léto - červenec a srpen, ale do Itálie můžete vyrazit prakticky v průběhu celého roku 2021, kdy jsou nejen menší davy, ale i výhodnější podmínky k ubytování (např. v dubnu i květnu je počasí již teplé a vše je rozkvetlé, příjemnými měsíci jsou také podzimní září a říjen). Oproti tomu nadšenci zimních sportů, zejména lyžování si přijdou na své v sezóně od konce listopadu až prakticky do konce března. Za zmínku zde stojí jistě oblíbená lyžařská oblast v italských Alpách: vápencové Dolomiti (Dolomity) které se mohou pochlubit vynikajícími turistickými trasami a také známé lyžařské středisko v severní Itálii Val di Fiemme s velkým množstvím běžkařských tras a rozsáhlých sjezdařských areálů.

  Itálie leží v jižní Evropě a hraničí se 6 státy – Slovinskem, Rakouskem, Francií, Švýcarskem, San Marinem a Vatikánem. Tato rozmanitá země nabízí jedinečná místa, k nejnavštěvovanějším italským městům patří jeho hlavní město Řím, dále Benátky (Venezia), Neapol, Florencie a Milán, či letoviska jako Bibione, Caorle, Rimini nebo moderní Lido di Jesolo s dlouhou písečnou pláží nebo turisty velmi vyhledávané jezero Lago di Garda pro své příjemné podnebí a nejlepší podmínky pro windsurfing v celé Evropě.

  Oblíbeným turistickým cílem je také poloostrov Gargano, dále ostrovy: Sicílie (zejména jeho hlavní město Palermo), Sardinie a Elba.

  Řím (Roma)

  Řím je rozlehlé italské hlavní město s poměrně malým historickým centrem, kdy většinu nejvýznamnějších památek naleznete západním směrem. K vidění zajisté stojí např.: někdejší náboženské centrum Říma: Kapitol, v jehož centru se nachází náměstí Piazza del Campidoglio, náměstí postavené na památku italského sjednocení Piazza Venezia, někdejší politické centrum římského impéria Forum Romanum, Koloseum, jež je jednou z nejlépe zachovalých památek Říma sloužilo především pro gladiátorské hry, dále Konstantinův vítězný oblouk a také zcela zachovalá stavba antiky, chrám všech bohů Pantheon. Jmenujme ale také některé krásné kostely jako např.: Santa Maria Maggiore, Basilica di San Pietro in Vincoli a také Santa Maria in Cosmedin, známý zejména turistickou atrakcí, jíž jsou ústa pravdy (vložíte-li ruku a řeknete-li lež, ústa Vás nepustí).

  Benátky (Venezia)

  Benátky stojí na 117 ostrůvcích, mají 400 mostů a dělí se na šest čtvrtí (sestieri), které jsou pojmenovány na: Cannaregio, Castello, San Marco (říká se mu piazza a je jediným náměstím v Benátkách), Dorsoduro, San Polo a Santa Croce, přičemž Canal Grande mezi nimi utváří hranici.

  Počasí Benátky

  Kdy navštívit Benátky? Znalci se shodují, že nejhezčí dovolená v Benátkách je na podzim, koncem zimy, ale také počátkem jara, kdy se vyhneme nejvyššímu turistickému ruchu a můžeme si tak plně vychutnat kouzlo tohoto místa.

  Karneval v Benátkách

  Tato benátská slavnost se koná vždy před Popeleční středou a trvá 10 dní. Benátčané si při této mimořádné události připravují pozoruhodné masky a kostýmy.

  Neapol

  Neapol je jedním z nejhustěji obydlených měst v Evropě a po Římě a Miláně je třetím největším městem Itálie. Leží pod Vesuvem na břehu rozlehlého Neapolského zálivu. Svou procházku můžete začít na náměstí Piazza del Plebiscito, kde stojí muzeum Palazzo Reale (dříve královský palác), hned u náměstí je nejstarší divadlo Evropy Teatro San Carlo. Dále stojí za návštěvu např. zámek Castel Nuovo ze 13. století a Museo Archeologico Nazionale, kde se nachází jedna z nejvýznamnějších sbírek řecko-římských památek na světě. Za zmínku také stojí turisty často navštěvované tři areály římských monumentů, jež se nachází jižně od Neapole a které byly zničeny výbuchem sopky Vesuv – Herculaneum, Pompeje a Torre Anunciata. V Neapolském zálivu také nalezneme jeho největší ostrov: Ischii, která je oblíbeným cílem návštěvníků. Ischia je označována za ostrov snů, jež nám nabízí kouzelné písečné pláže, pěkné podnebí a řadu léčivých termálních a minerálních pramenů, kde se můžete zbavit různých zdravotních problémů v příjemných rekreačních střediscích.

  Florencie

  Florencie se řadí mezi nejpřitažlivější města Itálie. Pro své umělecké bohatství je nazývána kolébkou renesance, má krásně zachovalý historický střed a je ideálním výchozím bodem pro výlety do jedné z krajině nejhezčích oblastí Itálie - Toskánska, které okouzlí nejednoho návštěvníka svou malebností, středověkými městy, venkovskými sídly, vinicemi, olivovými háji a cypřiši.

  Ale zpět k Florencii. Pokud se dostanete na náměstí Piazza del Duomo, většinu hlavních památek zvládnete pěšky. Za vidění jistě stojí monumentální stavba, florentská katedrála Duomo Santa Maria del Fiore, dále nejvýznamnější italská sbírka renesančních obrazů v Galerii Uffizi nebo slavný Michelangelův David v Galerii dell´Accademia, či tradiční sídlo florentské vlády Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio nebo slavný zachovalý most Ponte Vecchio, či palác Palazzo Pitti. Také klášter sv. Marka, či Basilica di San Lorenzo stojí za shlédnutí. Dovolená a last minute zájezdy do Florencie 2021: Last minute Florencie.

  Milán

  Hospodářské, módní a návrhářské centrum Itálie, kde čas jsou peníze a tempo je rychlé. Milán má samozřejmě ale také druhou tvář, jsou zde místa – parky a kavárny, kde si můžete odpočinout a poté navštívit jeho historickou tvář s mnoha kostely a muzei. Vidět zde můžete např. jednu z největších gotických staveb v Itálii, Dóm (Duomo), či kostel Santa Maria delle Grazie, monumentální zámek Castello Sforzesco, či galerii Victora Emanuela II. a Accademii Brera.

  Bibione

  Pro svou nízkou cenu zájezdů a dobré podmínky pro rodinnou dovolenou je toto italské letovisko Bibione vyhledávané zejména Čechy, které láká v této lokalitě také pozvolný vstup do moře a mnoho vodních atrakcí.

  Caorle

  Caorle má dlouhou několikakilometrovou pláž s mnoha hotely a penziony, nachází se několik kilometrů jižněji od Bibione a řadí se mezi nejstarší letoviska na Benátské riviéře.

  Rimini

  Přímořské letovisko Rimini leží na severu Jadranu a je orientované především na rodinnou dovolenou, má několik kilometrů dlouhé písečné pláže a velké množství hotelů, barů a restaurací. Rimini je také vyhledávanou oblastí, která turistům nabízí bohatý noční život, kde se můžou skvěle pobavit a užít si.

  Gargano

  Půvabné Gargano (Gargáno) je hornatým výběžkem vstupujícím do moře, kam nejezdí pouze cizinci, ale také samotní Italové, kteří upřednostňují „klidnější“ dovolenou uprostřed olivových hájů. Gargano nabízí nejen malebné pláže, ale také čistou přírodu a ubytování za příznivé ceny (najdete zde obyčejné kempy se stany, karavany, bungalovy, chatkami a apartmány, ale také hotely různého druhu). Poblíž Gargana si můžete udělat výlet autem např. do městečka Vieste, či nedaleké Mattinaty, kde se nachází poutní místo křesťanů, prastarý chrám ve skále - Monte Sant´Angelo, či jeskyně s lákavými zátokami, kde se můžete vykoupat.

  Sicílie

  Sicílie je největším ostrovem ve Středomoří, kde na nás čekají staré řecké památky – nádherné kostely, chrámy, paláce a hrady. Sicílie je tedy ideálním cílem pro ty, kteří chtějí skloubit pobyt na pláži s aktivní dovolenou a poznáváním historie. Pětimilionovou Sicílii, které na východním pobřeží vévodí největší evropská aktivní sopka Etna (3323 m) je tedy vhodné navštívit zejména na jaře či na podzim, kdy nebývá takové horko na výlety a pláže nejsou tak přeplněné turisty.

  Jaká místa na Sicílii navštívit? Určitě zavítejte do pozoruhodného hlavního města Sicílie Palerma, které bývalo před 2. světovou válkou nejkrásnějším městem Evropy, dále do městečka s nádhernou polohou, plážemi, ale také řeckým divadlem Taorminy a v neposlední řadě navštivte dříve mocné řecké město Syrakusy.

  Sardinie (Sardegna)

  Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středomoří. Tato křovinatá krajina s mnoha údolími a roklemi se pyšní nejen nádherným skalnatým pobřežím, ale také průzračně azurovým mořem. Na tomto ostrově vládne klidnější atmosféra, a proto je ideální nejen pro pěší turistiku, ale také cykloturistiku.

  Elba

  Ostrov Elba je po zmiňovaných předchozích dvou ostrovech: Sicílii a Sardinii třetím největším italským ostrovem. Je 29 km dlouhá a přibližně 19 km široká. Zajímavá hornatá krajina Elby se nejen proslavila dobrým vínem, ale také jako místo Napoleonova vyhnanství. Tento ostrov nám nabízí bílý písek, krásné pláže, starobylá kamenná městečka a čisté moře lákající k potápění.