Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii za nejlepší ceny online. ✅ Pobyty v hotelech a apartmánech. Soukromé pokoje, chaty, rekreační domy, vily a byty levně. Široká nabídka Last Minute zájezdů a All Inclusive dovolené v Itálii letecky. Itálie 2019 / 2020.

1Italie.cz    >    

Ubytování v Itálii - Itálie 2019 / 2020

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v Itálii podle termínu

Cesa Da Riz
Dovolená Itálie 2019 - Civetta v hvězdičkovém ubytování Cesa Da Riz, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až sobota 28. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9007,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites
Dovolená Itálie 2019 - Val Gardena v hvězdičkovém ubytování Hotel Albion Mountain Spa Resort Dolomites, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10824,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Bar
 
Hotel Alle Tre Baite
Dovolená Itálie 2019 - Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alle Tre Baite, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3720,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel Alp Taller
Dovolená Itálie 2019 - Marilleva/Folgarida v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alp Taller, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Alpenrose
Dovolená Itálie 2019 - San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hotel Aurora
Dovolená Itálie 2019 - Pejo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aurora, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až neděle 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6090,- Kč.
 • Wifi zdarma
 
Hotel Caminetto Mountain Resort
Dovolená Itálie 2019 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto Mountain Resort, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až čtvrtek 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Hotel Caminetto Mountain Resort
Dovolená Itálie 2019 - Folgaria / Lavarone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto Mountain Resort, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lázeňské, lyžařské levně v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Hotel Europa
Dovolená Itálie 2019 - Madonna di Campiglio / Pinzolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Europa, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 10590,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Gardenia
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Gardenia, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 16. prosinec až pátek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7959,- Kč.
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 6852 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal