Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování na horách u sjezdovky v Itálii. Lyžařské Last Minute zájezdy do Itálie levně. Itálie 2018/2019.

1Italie.cz    >    

Itálie u sjezdovky - Itálie 2018/2019

Vyhledávání zájezdů

Itálie u sjezdovky podle termínu

Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. prosinec až úterý 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4515,- Kč.
 
Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4288,- Kč.
 
Tarvisio - Monte Lussari, Penzion Na Sjezdovce Convento
Dovolená Itálie 2019 - Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Tarvisio - Monte Lussari, Penzion Na Sjezdovce Convento, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 21. únor až pondělí 25. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7490,- Kč.
 
Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 3. březen až čtvrtek 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 83 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 7720,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 13. březen až neděle 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4172,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 27. březen až pondělí 1. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4515,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 28. březen až úterý 2. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 108 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4515,- Kč.
 

Zobrazeno 1-7 z 7 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal