Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování na horách u sjezdovky v Itálii. Lyžařské Last Minute zájezdy do Itálie levně. Itálie 2019.

1Italie.cz    >    

Itálie u sjezdovky - Itálie 2019

Vyhledávání zájezdů

Itálie u sjezdovky podle termínu

Hotel Leitner V Mühlbachu Im Pustertal - Na Sjezdovce
Dovolená Itálie 2019 - Dolomity Superski v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Leitner V Mühlbachu Im Pustertal - Na Sjezdovce, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 10. březen až pátek 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 16 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 7 % v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 11. březen až pátek 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5480,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 12. březen až pátek 15. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4110,- Kč.
 
Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. březen až neděle 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4110,- Kč.
 
Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 17. březen až čtvrtek 21. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4110,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 17. březen až neděle 24. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 23 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8190,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 19. březen až pátek 22. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 22. březen až pondělí 25. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3510,- Kč.
 
Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Caminetto V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 31. březen až neděle 7. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8220,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2019 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 1. duben až pátek 5. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4680,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 10 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal