Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Ubytování v Itálii na horách

Vyhledávání zájezdů

Ubytování v Itálii na horách u sjezdovky

Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 22. červenec až čtvrtek 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5960,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 27. červenec až středa 1. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8050,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 27. červenec až čtvrtek 2. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9740,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 29. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11830,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 31. červenec až neděle 5. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 8450,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 2. srpen až úterý 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9030,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 3. srpen až středa 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9320,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 12. srpen až středa 15. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 14. srpen až pátek 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky
Dovolená Itálie 2018 - Monte Bondone v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dolomiti Chalet V Monte Bondone - U Lanovky, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 15. srpen až sobota 18. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 62 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal