Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii u moře za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty v apartmánech přímo u moře. Last Minute dovolená v Itálii levně. All Inclusive Itálie letecky s ubytováním přímo u moře. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie u moře - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie u moře podle termínu

Costa Citara
Dovolená Itálie 2020 - Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Costa Citara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 25041,- Kč.
 
Miramare
Dovolená Itálie 2020 - Ischia v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Miramare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až pátek 14. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 41208,- Kč.
 
Athena / Isola Clara
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v 3hvězdičkovém ubytování Athena / Isola Clara, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 8803,- Kč.
 
Firenze
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v 3.5hvězdičkovém ubytování Firenze, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 21119,- Kč.
 
Hotel Malibran
Dovolená Itálie 2020 - Benátky v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Malibran, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 12708,- Kč.
 
Hotel Parco Del Sole
Dovolená Itálie 2020 - Gargano v hvězdičkovém ubytování Hotel Parco Del Sole, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 15090,- Kč.
 
Pellegrino Village
Dovolená Itálie 2020 - Gargano v 3hvězdičkovém ubytování Pellegrino Village, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 13246,- Kč.
 
Residence Casanova
Dovolená Itálie 2020 - Gargano v hvězdičkovém ubytování Residence Casanova, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 8272,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Klidná lokalita
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Rezidence La Rotonda Sul Mare
Dovolená Itálie 2020 - Gargano v hvězdičkovém ubytování Rezidence La Rotonda Sul Mare, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 9173,- Kč.
 
Tivoli
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v 3hvězdičkovém ubytování Tivoli, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 7612,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2832 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal