Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii u moře za nejlepší ceny online. ☀️ Pobyty v apartmánech přímo u moře. Last Minute dovolená v Itálii levně. All Inclusive Itálie letecky s ubytováním přímo u moře. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Itálie u moře - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie u moře podle termínu

Il Gabbiano
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Toskánsko, v místě Talamone v ?hvězdičkovém ubytování Il Gabbiano, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 942,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Volejbal, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 4,5 km.
 
Apartmány Paduledda
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v místě Isola Rossa v ?hvězdičkovém ubytování Apartmány Paduledda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až čtvrtek 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1138,- Kč.

Vybavení hotelu: Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,5 km, vzdálenost od centra města: 1,5 km.
 
Talamone
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Toskánsko, v místě Talamone v ?hvězdičkovém ubytování Talamone, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1043,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Volejbal, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 500 m, vzdálenost od centra města: 2,5 km.
 
Vila Franca
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v ?hvězdičkovém ubytování Vila Franca, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. duben až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10132,- Kč.
 
Hotel Posada****
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Posada****, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11200,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
 
Las Palmas
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lignano v ?hvězdičkovém ubytování Las Palmas, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 1854,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Surfování, Silnice kolem hotelu, Půjčovna kol, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 250 m, vzdálenost od centra města: 150 m.
 
Ea Bianca
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna, v místě Baja Sardinia v ?hvězdičkovém ubytování Ea Bianca, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 29 %, v aktuální ceně 1756,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 1,3 km, vzdálenost od centra města: 3 km.
 
Punta Navaccia Camping Village
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Umbrie v ?hvězdičkovém ubytování Punta Navaccia Camping Village, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 1499,- Kč.
 
Torre Jumeira
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lignano v ?hvězdičkovém ubytování Torre Jumeira, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 1802,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Lednička, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 400 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Fiordalisi Sant Acqua
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Bibione, v místě Bibione Pineda v ?hvězdičkovém ubytování Fiordalisi Sant Acqua, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2059,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 0 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 3361 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal