Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Dovolená Itálie u moře

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Itálie u moře 2018

Hotel Piper
Dovolená Itálie 2018 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Piper, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Florida
Dovolená Itálie 2018 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Florida, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 978,- Kč.
 
Tiziano B
Dovolená Itálie 2018 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Tiziano B, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 1498,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Itálie 2018 - Paganella v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 1918,- Kč.
 
La Pintadera
Dovolená Itálie 2018 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování La Pintadera, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové levně v aktuální ceně 3790,- Kč.
 
Marilise
Dovolená Itálie 2018 - Elba v hvězdičkovém ubytování Marilise, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 29. duben až neděle 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 1718,- Kč.
 
Hotel Margherita
Dovolená Itálie 2018 - Lido di Jesolo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Margherita, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 30. duben až pátek 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Magnolia
Dovolená Itálie 2018 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Magnolia, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 2. květen až sobota 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 2811,- Kč.
 
Il Gattopardo
Dovolená Itálie 2018 - Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Il Gattopardo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 2. květen až středa 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 17790,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Itálie 2018 - Paganella v hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 2. květen až neděle 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 2190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 485 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal