All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Trentino 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Trentino 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Trentino All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Trentino 2021 - Itálie 2021

Rifugio Carlettini
★★
 
 • 3 060 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trentino v ?hvězdičkovém ubytování Rifugio Carlettini, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až pátek 30. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme)
★★★
 
 • 5 340 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Výborná cyklostezka ve městě. Jídlo v hotelu velmi dobré. Klidné místo.

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Trentino, v místě Bellaria (Lago di Levico - Levico Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 29. července do neděle 1. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5340,- Kč.
Sciatori (Passo Tonale)
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Půjčovna lyží
 • TV
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 3 700 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (22 hodnocení)

Nejnovější recenze: Dovolenka sa vydarila

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trentino, v místě Sciatori (Passo Tonale) v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori (Passo Tonale), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. červenec až neděle 1. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy sportovní, trekkingové levně, aktuálně v ceně 3700,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sciatori (Passo Tonale) je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme)
★★★
 
 • 5 340 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Výborná cyklostezka ve městě. Jídlo v hotelu velmi dobré. Klidné místo.

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Trentino, v místě Bellaria (Lago di Levico - Levico Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do pondělí 2. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5340,- Kč.
Apartamenty Cogolo
★★★
 
 • 2 400 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Apartamenty Cogolo , v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 2400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme)
★★★
 
 • 5 340 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Výborná cyklostezka ve městě. Jídlo v hotelu velmi dobré. Klidné místo.

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Trentino, v místě Bellaria (Lago di Levico - Levico Terme) v 3hvězdičkovém ubytování Bellaria (Lago Di Levico - Levico Terme) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5340,- Kč.
Fonte All Oppio (Pienza)
 
 • 6 913 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trentino v 1hvězdičkovém ubytování Fonte All Oppio (Pienza), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6913,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Residence Dromae
★★★
 • Domácí zvířata povolena
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • TV
 
 • 5 345 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Trentino, v místě Residence Dromae v 3hvězdičkovém ubytování Residence Dromae od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 5345,- Kč.
Rifugio Carlettini
★★
 
 • 3 060 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Trentino v ?hvězdičkovém ubytování Rifugio Carlettini, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až pondělí 2. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Teutschhaus (Bolzano)
★★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 • Wifi zdarma
 
 • 7 548 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Trentino, v místě Teutschhaus (Bolzano) v 3hvězdičkovém ubytování Teutschhaus (Bolzano) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7548,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 438 nalezených

Dovolenou Trentino 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Trentino levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Trentino nebo sekci dovolená s dětmi.