Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Trentino 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Trentino All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Trentino - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Trentino podle odjezdu

Hotel Brenner*** - Vipiteno
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Brenner*** - Vipiteno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 6434,- Kč.
 
Baidoni Primo Piano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Baidoni Primo Piano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1853,- Kč.
 
Baidoni Secondo Piano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v 3hvězdičkovém ubytování Baidoni Secondo Piano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1886,- Kč.
 
Dromae
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v hvězdičkovém ubytování Dromae, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální ceně 1732,- Kč.
 
Fonte All´oppio
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v hvězdičkovém ubytování Fonte All´oppio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3453,- Kč.
 
Miralago
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v 2hvězdičkovém ubytování Miralago, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2201,- Kč.
 
Miralago
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v hvězdičkovém ubytování Miralago, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 1548,- Kč.
 
Pancheri (Vdn410)
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Trentino v hvězdičkovém ubytování Pancheri (Vdn410), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 26. září až sobota 3. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2804,- Kč.
 
Residence Dromae
Dovolená Trentino levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Residence Dromae s délkou 8 dní, v termínu 26. září 2020 až 3. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4725 Kč.
 
Residence Miralago
Dovolená Trentino levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Residence Miralago s délkou 8 dní, v termínu 26. září 2020 až 3. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 4725 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 489 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Trentino podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal