Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tre Valli 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tre Valli All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tre Valli - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tre Valli podle odjezdu

Casa Falcade
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Casa Falcade, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 30 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3325,- Kč.
 
Aparthotel Adler
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Aparthotel Adler, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 11400,- Kč.
 
Hotel Ombretta - Soraga
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Ombretta - Soraga, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 
Hotel Cristallo *** - Passo San Pellegrino
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cristallo *** - Passo San Pellegrino, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 8. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Falcade Centrum
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Apartmány Falcade Centrum, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3333,- Kč.
 
Casa Al Bosco
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Casa Al Bosco, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 12. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4025,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 
Hotel Stella Alpina *** - Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stella Alpina *** - Falcade, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11400,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Stella Alpina *** - Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stella Alpina *** - Falcade, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9800,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel Stella Alpina Pig- Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Stella Alpina Pig- Falcade, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. prosinec až pátek 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4980,- Kč.
 
Molino
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tre Valli v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Molino, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 19. prosinec až sobota 26. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 13970,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tre Valli podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal