Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tre Valli 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tre Valli All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tre Valli - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tre Valli podle odjezdu

Hotel Someda Pig- Moena
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Someda Pig- Moena, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až úterý 19. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 7050,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Aparthotel Adler
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Aparthotel Adler, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8800,- Kč.
 
Hotel La Campagnola **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v 2hvězdičkovém ubytování Hotel La Campagnola **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9100,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Moena
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Moena, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11480,- Kč.
 
La Campagnola
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v 2hvězdičkovém ubytování La Campagnola, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 17. leden až středa 20. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4090,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel San Giusto S Bazénem Pig- Falcade
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel San Giusto S Bazénem Pig- Falcade, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 9260,- Kč.
 
Hotel Adler Family & Wellness
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Adler Family & Wellness, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 19. leden až pátek 22. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6510,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Hotel La Molinella Pig- Soraga
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel La Molinella Pig- Soraga, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3910,- Kč.
 
Hotel Molino
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Molino, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 20. leden až sobota 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6200,- Kč.
 
Hotel Ombretta - Soraga
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Hotel Ombretta - Soraga, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 22. leden až pondělí 25. leden, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4770,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 63 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tre Valli podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal