Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tre Valli 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tre Valli All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tre Valli - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tre Valli podle odjezdu

Adler
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Adler, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 12690,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Casa Al Bosco
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Casa Al Bosco, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4050,- Kč.
 • Domácí zvířata povolena
 
Casa Falcade
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Casa Falcade, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3217,- Kč.
 
Casa Stella
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Casa Stella, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3390,- Kč.
 
Deville
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Deville, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13890,- Kč.
 
Hotel Debra Park ***
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Debra Park ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11000,- Kč.
 
Hotel La Molinella***
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Molinella***, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Bucaneve
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v 3hvězdičkovém ubytování Bucaneve, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až čtvrtek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3890,- Kč.
 
Rezidence Panorama ***
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v hvězdičkovém ubytování Rezidence Panorama ***, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 1. březen až neděle 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5886,- Kč.
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Molino
Dovolená Itálie 2020 - Tre Valli v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Molino, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 4. březen až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 6600,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tre Valli podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal