Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Sovestro s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Toskánsko - Hotel Sovestro. Last Minute pobyty v italské lokalitě Toskánsko 2019.

1Italie.cz    >    
Toskánsko    >    

Hotel Sovestro

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sovestro podle termínu

Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. září až neděle 22. září, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8210,- Kč.
 
Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 1. říjen až pátek 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 41 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6680,- Kč.
 
Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 10. říjen až čtvrtek 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové v aktuální ceně 15570,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Toskánsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal