Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Sovestro v italské lokalitě Toskánsko s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Toskánsko 2019 - Hotel Sovestro výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Toskánsko.

1Italie.cz    >    
Toskánsko    >    

Hotel Sovestro

Vyhledávání zájezdů

Hotel Sovestro podle termínu

Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pátek 14. červen až čtvrtek 20. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 14890,- Kč.
 
Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až úterý 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové v aktuální ceně 14890,- Kč.
 
Hotel Sovestro
Dovolená Itálie 2019 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sovestro, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 25. červenec až úterý 30. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 13123,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Toskánsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal