Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Garden s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v Itálii v lokalitě Toskánsko - Hotel Garden. Last Minute a All Inclusive pobyty v italské lokalitě Toskánsko 2020.

1Italie.cz    >    
Toskánsko    >    

Hotel Garden

Vyhledávání zájezdů

Hotel Garden podle termínu

Hotel Garden
Dovolená Itálie 2020 - Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 20. leden až čtvrtek 23. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 4041,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Garden
Dovolená Itálie 2020 - Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 21. leden až pondělí 27. leden, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 8091,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Garden
Dovolená Itálie 2020 - Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 27. leden až sobota 1. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 6741,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Gardenia Pig- Isolaccia
Dovolená Itálie 2020 - Alta Valtellina v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Gardenia Pig- Isolaccia, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až pátek 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5950,- Kč.
 
Hotel Garden
Dovolená Itálie 2020 - Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 5. únor až sobota 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 4041,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Hotel Garden Lido
Dovolená Itálie 2020 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garden Lido, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 13. únor až čtvrtek 20. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 % v aktuální ceně 14346,- Kč.
 
Hotel Gardenia S Bazénem Pig - Tonale
Dovolená Itálie 2020 - Tonale/Ponte di Legno v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Gardenia S Bazénem Pig - Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. únor až sobota 22. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14110,- Kč.
 
Hotel Gardenia ***s
Dovolená Itálie 2020 - Tonale/Ponte di Legno v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Gardenia ***s, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 13500,- Kč.
 
Hotel Garden*** - Alassio
Dovolená Itálie 2020 - Ligurská riviéra v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden*** - Alassio, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 29. únor až sobota 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 8682,- Kč.
 
Hotel Garden
Dovolená Itálie 2020 - Marilleva/Folgarida v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Garden, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 7. březen až sobota 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 9390,- Kč.
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Toskánsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal