Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Donatello v italské lokalitě Toskánsko s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Toskánsko 2018 - Hotel Donatello výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Toskánsko.

1Italie.cz    >    
Toskánsko    >    

Hotel Donatello

Vyhledávání zájezdů

Hotel Donatello podle termínu

Hotel Donatello
Dovolená Florencie, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Donatello s délkou 8 dní, v termínu 25. říjen 2018 až 1. listopad 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 14090 Kč.
 
Donatello
Dovolená Itálie 2018 - Řím v 3hvězdičkovém ubytování Donatello, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 30. listopad až neděle 2. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 39 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 4 % v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Hotel Donatello
Dovolená Řím levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Donatello s délkou 3 dní, v termínu 7. prosinec 2018 až 9. prosinec 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní zájezd leteckou přepravou v ceně 5200 Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Toskánsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal