Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Rezidencia Donatello v italské lokalitě Toskánsko s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Toskánsko 2018 - Rezidencia Donatello výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Toskánsko.

1Italie.cz    >    
Toskánsko    >    

Rezidencia Donatello

Vyhledávání zájezdů

Rezidencia Donatello podle termínu

Donatello
Dovolená Řím levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Donatello s délkou 3 dní, v termínu 24. srpen 2018 až 26. srpen 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd leteckou přepravou v ceně 6920 Kč.
 
Hotel Donatello
Dovolená Itálie 2018 - Toskánsko v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Donatello, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu středa 17. říjen až pondělí 22. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Rezidencia Donatello
Dovolená Itálie 2018 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Rezidencia Donatello, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 8. prosinec až sobota 15. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 112 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1221,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Toskánsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal