Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Milano v italské lokalitě Miláno s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Miláno 2018 - Hotel Milano výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Miláno.

1Italie.cz    >    
Miláno    >    

Hotel Milano

Vyhledávání zájezdů

Hotel Milano podle termínu

Hotel Milano - Santa Caterina
Dovolená Itálie 2018 - Alta Valtellina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Milano - Santa Caterina, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu úterý 11. prosinec až neděle 16. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5659,- Kč.
 
Milano Skipas
Dovolená Itálie 2018 - Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 14. prosinec až úterý 18. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie 2018 - Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 15. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie 2018 - Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 15. prosinec až čtvrtek 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3700,- Kč.
 
Milano
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu sobota 15. prosinec až středa 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4090,- Kč.
 
Milano
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pondělí 17. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5090,- Kč.
 
Milano Skipas
Dovolená Itálie 2018 - Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano Skipas, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 18. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4490,- Kč.
 
Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 18. prosinec až pátek 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Krakov , s odletem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10646,- Kč.
 
Milano
Dovolená Itálie 2018 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 19. prosinec až sobota 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 3090,- Kč.
 
Viva Hotel Milano
Dovolená Itálie 2018 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Viva Hotel Milano, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 19. prosinec až neděle 23. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Brno, Bratislava, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 8925,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Miláno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal