Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tonale/Ponte di Legno 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tonale/Ponte di Legno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tonale/Ponte di Legno - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tonale/Ponte di Legno podle odjezdu

Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. listopad až sobota 14. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8190,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Milano
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. listopad až středa 18. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4690,- Kč.
 • Bar
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Livio Zambotti - Tonale
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livio Zambotti - Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 21. listopad až sobota 28. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2777,- Kč.
 
Sport Hotel Vittoria S Bazénem Pig- Passo Tonale
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport Hotel Vittoria S Bazénem Pig- Passo Tonale, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. listopad až pátek 27. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 63 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6870,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna lyží
 • Wifi zdarma
 
Apartmány Livio Zambotti - Tonale
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Apartmány Livio Zambotti - Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2777,- Kč.
 
Club Ponte Di Legno Skipas
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Club Ponte Di Legno Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6290,- Kč.
 
Rezidence Adamello - Passo Tonale
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Adamello - Passo Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3125,- Kč.
 
Rezidence Gran Baita
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Gran Baita, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2617,- Kč.
 
Rezidence Tonale 3 - Passo Tonale
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Tonale 3 - Passo Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2617,- Kč.
 
Savoia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Savoia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 67 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3765,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 605 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tonale/Ponte di Legno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal