All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Tonale/Ponte di Legno 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tonale/Ponte di Legno 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Tonale/Ponte di Legno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Tonale/Ponte di Legno 2021 - Itálie 2021

Sciatori
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 756 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno, v místě Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 28. červenec až sobota 31. červenec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, zítra. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3756,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sciatori je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Gardenia
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 5 740 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tonale/Ponte di Legno, v místě Passo del Tonale v 3hvězdičkovém ubytování Gardenia od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 30. července do úterý 3. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5740,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Negritella
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 590 Kč

Detail

4/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Negritella, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až úterý 3. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 4590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Negritella je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Redivalle
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 167 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Redivalle od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy sportovní levně, v aktuální online ceně 3167,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sciatori
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 756 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno, v místě Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až středa 4. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3756,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sciatori je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sport Hotel Vittoria
★★★★
 • Animační programy
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Minibar
 • Půjčovna lyží
 • TV
 • Vnitřní bazén
 • Wifi zdarma
 • Zastávka skibusu
 
 • 7 100 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tonale/Ponte di Legno, v místě Passo del Tonale v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sport Hotel Vittoria od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. srpna do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 7100,- Kč.
Sciatori
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 756 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno, v místě Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3756,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sciatori je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Negritella
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 590 Kč

Detail

4/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Negritella od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sciatori
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 756 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno, v místě Via Lattea / Sestriere v 3hvězdičkovém ubytování Sciatori, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 3756,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Sciatori je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Negritella
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 590 Kč

Detail

4/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Negritella od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do sobota 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 4590,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 284 nalezených

Dovolenou Tonale/Ponte di Legno 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021, dovolenou Španělsko 2021/2022 nebo například dovolenou Thajsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Tunisko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Tonale/Ponte di Legno levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Tonale/Ponte di Legno nebo sekci dovolená s dětmi.