Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tonale/Ponte di Legno 2019 levně. Last Minute Tonale/Ponte di Legno - zájezdy za nejlepší ceny online. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech v Itálii 2019.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tonale/Ponte di Legno - Tonale/Ponte di Legno 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tonale/Ponte di Legno a Last Minute zájezdy

Residence Savoia
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 2hvězdičkovém ubytování Residence Savoia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 21 % v aktuální ceně 4985,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 11 % v aktuální ceně 8290,- Kč.
 
Club Ponte Di Legno Skipas
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Club Ponte Di Legno Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 11190,- Kč.
 
Edelweiss Skipas
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Edelweiss Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16890,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17464,- Kč.
 
Hotel Piandineve Pig- Passo Tonale
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Piandineve Pig- Passo Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16610,- Kč.
 
Panorama Skipas
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Panorama Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 17790,- Kč.
 
Piandineve
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Piandineve, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 16093,- Kč.
 
Piandineve Skipas
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Piandineve Skipas, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské v aktuální ceně 21890,- Kč.
 
Rezidence Savoia
Dovolená Itálie 2019 - Tonale/Ponte di Legno v 2hvězdičkovém ubytování Rezidence Savoia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 23. únor až sobota 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 5690,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Tonale/Ponte di Legno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal