Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tonale/Ponte di Legno 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tonale/Ponte di Legno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tonale/Ponte di Legno - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tonale/Ponte di Legno podle odjezdu

Passo Tonale/Ponte Di Legno – Rezidence Adamello Resort
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Passo Tonale/Ponte Di Legno – Rezidence Adamello Resort, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 5690,- Kč.
 
Family Hotel Adamello
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Family Hotel Adamello, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 18842,- Kč.
 
Hotel Adamello V Passo Tonale
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adamello V Passo Tonale, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9200,- Kč.
 
Hotel Negritella
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Negritella, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 32876,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Negritella
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Negritella, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 27210,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Milano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Milano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8190,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Rezidence Adamello - Passo Tonale
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Adamello - Passo Tonale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3125,- Kč.
 
Rezidence Gran Baita
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Rezidence Gran Baita, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2617,- Kč.
 
Hotel Milano***
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Milano***, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 6. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4700,- Kč.
 
Hotel Dimora Storica La Mirandola*** - Zima 2020/2021
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Dimora Storica La Mirandola*** - Zima 2020/2021, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 7. prosinec až čtvrtek 10. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 3483,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 362 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tonale/Ponte di Legno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal