Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tonale/Ponte di Legno 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Tonale/Ponte di Legno All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Tonale/Ponte di Legno - Tonale/Ponte di Legno 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Tonale/Ponte di Legno a Last Minute zájezdy

Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3360,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 4 Noci, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. březen až pátek 12. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4480,- Kč.
 
Blu Hotel Acquaseria S Bazénem
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v hvězdičkovém ubytování Blu Hotel Acquaseria S Bazénem, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2060,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 5 Nocí, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5600,- Kč.
 
Resort Palace V Ponte Di Legno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Resort Palace V Ponte Di Legno, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Resort Palace V Ponte Di Legno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Resort Palace V Ponte Di Legno, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 8320,- Kč.
 
Hotel Adamello, Passo Tonale, Itálie: Lyžařský Pobyt 3 Noci
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adamello, Passo Tonale, Itálie: Lyžařský Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5460,- Kč.
 
Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Casa Alpina P. Pavoniani: Rekreační Pobyt 3 Noci, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3360,- Kč.
 
Passo Tonale/Ponte Di Legno – Rezidence Adamello Resort
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Passo Tonale/Ponte Di Legno – Rezidence Adamello Resort, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 16. březen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9440,- Kč.
 
Resort Palace V Ponte Di Legno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Tonale/Ponte di Legno v 3hvězdičkovém ubytování Resort Palace V Ponte Di Legno, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až středa 17. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9920,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 347 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Tonale/Ponte di Legno podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal