All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Tarvisio 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tarvisio 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Tarvisio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Tarvisio 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Apartmán Molino
★★
 
 • 4 790 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Molino, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 12. prosinec až čtvrtek 16. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 53 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 4790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Apartmány Vito
★★★
👍👍👍👍
 
 • 4 890 Kč

Detail

3.5/5 Skvělé (6 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vito od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 12. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 53 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 4890,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Apartmán Giorgia
★★★
👍👍👍👍👍
 • 4 763 Kč
 • 4 334 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Giorgia, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 4334,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apartmán Giorgia je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Molino
  ★★
  • 4 663 Kč
  • 4 243 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Tarvisio v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Molino od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4243,- Kč.
  Apartmány Vito
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 4 863 Kč
  • 4 425 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  3.5/5 Skvělé (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vito, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 4425,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apartmány Vito je 3.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Haberl Hotel
  ★★★
  • Domácí zvířata povolena
  • Hotelová restaurace
  • TV
  • 4 760 Kč
  • 4 332 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Tarvisio, v místě Haberl Hotel v 3hvězdičkovém ubytování Haberl Hotel od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 16. prosince do neděle 19. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 57 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4332,- Kč.
  Apartmán Giorgia
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 790 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Giorgia, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 16. prosinec až neděle 19. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 57 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apartmán Giorgia je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmán Giorgia
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 763 Kč
  • 4 334 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Giorgia od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 19. prosince do středa 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4334,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmán Molino
  ★★
  • 4 663 Kč
  • 4 243 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Tarvisio v ?hvězdičkovém ubytování Apartmán Molino, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 19. prosinec až středa 22. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 60 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 4243,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmány Vito
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 4 863 Kč
  • 4 425 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  3.5/5 Skvělé (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Vito od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 19. prosince do středa 22. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 60 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 4425,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 133 nalezených

  Dovolenou Tarvisio 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Tarvisio levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Tarvisio nebo sekci dovolená s dětmi.