All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Tarvisio 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Tarvisio 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Tarvisio All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Tarvisio 2021 - Itálie 2021

Apartmán Giorgia
★★★
👍👍👍👍👍
 • 2 968 Kč
 • 2 760 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Giorgia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 6 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 2760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Apartmán Giorgia je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Alpino
  ★★
   
  • 3 885 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Alpino od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. srpna do čtvrtek 5. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 3885,- Kč.
  Rifugio Al Santuario (Monte Lussari)
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 787 Kč
  • 4 500 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Rifugio Al Santuario (Monte Lussari), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až pátek 6. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 7 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 %, aktuálně v ceně 4500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Rifugio Al Santuario (Monte Lussari) je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Penzion Alpino
  ★★
   
  • 3 885 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Alpino od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 3. srpna do pátek 6. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 7 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 3885,- Kč.
  Penzion Alpino
  ★★
   
  • 3 885 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Alpino, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 3885,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Rifugio Al Santuario (Monte Lussari)
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 787 Kč
  • 4 500 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Rifugio Al Santuario (Monte Lussari) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. srpna do neděle 8. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Penzion Alpino
  ★★
   
  • 3 885 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Alpino, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 3885,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Rifugio Al Santuario (Monte Lussari)
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • 4 787 Kč
  • 4 500 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.1/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Rifugio Al Santuario (Monte Lussari) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pondělí 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 4500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Penzion Alpino
  ★★
   
  • 3 885 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Tarvisio v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Alpino, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až pondělí 9. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 3885,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmán Giorgia
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 2 968 Kč
  • 2 760 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (23 hodnocení)
  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmán Giorgia od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 7. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 11 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 2760,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 1-10 z 117 nalezených

  Dovolenou Tarvisio 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Dominikánská republika 2021, dovolenou Egypt 2021/2022 nebo například dovolenou Francie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Chorvatsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Tarvisio levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Tarvisio nebo sekci dovolená s dětmi.