Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Itálii za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Itálii levně. Itálie 2021.

1Itálie.cz    >    

Itálie Super Last Minute - Itálie 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie Super Last Minute podle termínu

Baglioni Hotel Luna
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Benátky v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Baglioni Hotel Luna, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až pátek 23. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 26190,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar.
 
Bella Venezia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Benátky v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bella Venezia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 24690,- Kč.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Kavárna, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 3 km.
 
Borgo Di Luce I Monasteri Golf Resort 5 Nocí A 3X Golf
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v ?hvězdičkovém ubytování Borgo Di Luce I Monasteri Golf Resort 5 Nocí A 3X Golf, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22840,- CZK.
 
Gambrinus
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gambrinus, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14090,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Nonstop recepce.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Hotel Kappa 3* Pig
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Benátky v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Kappa 3* Pig, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až středa 21. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 802,- CZK.
 
Hotel Terme Marine Leopoldo
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Terme Marine Leopoldo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15092,- Kč.
 
Pace Helvezia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Pace Helvezia, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až sobota 24. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 19390,- CZK.

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Lednička, Golf, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od centra města: 0 m.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 15990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Vybavení hotelu: Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 40 km.
 
Hotel Garda Bellevue
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Lago di Garda, v místě Limone sul Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Garda Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 4470,- CZK. Recenze tohoto ubytovacího zařízení je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

Vybavení hotelu: Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Dětské hřiště, Dětský bazén, Golf, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od pláže: 100 m, vzdálenost od centra města: 300 m.
 
Hotel Valtellina Pig– Livigno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Livigno v ?hvězdičkovém ubytování Hotel Valtellina Pig– Livigno, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. duben až neděle 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 10280,- Kč.

Vybavení hotelu: TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Dostupnost: vzdálenost od sjezdovky: 50 m.
 

Zobrazeno 1-10 z 382 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaFirotourInviaTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal