Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Piemonte v srpnu 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Itálii. Piemonte All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    
Piemonte    >    

Dovolená Piemonte v srpnu - Srpen v Itálii

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Piemonte v srpnu 2021

Hotel Best Western Piemontese 3* Pig
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v hvězdičkovém ubytování Hotel Best Western Piemontese 3* Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 198 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5338,- Kč.
 
Casa Di Sara (Gbg100)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Casa Di Sara (Gbg100), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až sobota 14. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4663,- Kč.
 
Hotel Alli Due Buoi Rossi 4* Pig
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v hvězdičkovém ubytování Hotel Alli Due Buoi Rossi 4* Pig, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 200 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1224,- Kč.
 
Villa Frejus
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v 2hvězdičkovém ubytování Villa Frejus, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 207 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5427,- Kč.
 
Hotel Milan Speranza
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Milan Speranza, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 20. srpen až pondělí 23. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9360,- Kč.
  • Klimatizace
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Casa Del Castello (Sgv101)
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Piemonte v 3hvězdičkovém ubytování Casa Del Castello (Sgv101), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. srpen až sobota 4. září, s dopravou vlastní - například autem, za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3589,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Piemonte podle měsíce odjezdu

Piemonte All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal