Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v srpnu 2020. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - srpen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v srpnu 2020

Lido Di Jesolo / Residence Romeo
Dovolená Itálie 2020 - Lido di Jesolo v hvězdičkovém ubytování Lido Di Jesolo / Residence Romeo, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 25 % v aktuální ceně 6490,- Kč.
 
Grottammare / Apartmány Tassoni
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Grottammare / Apartmány Tassoni, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 8890,- Kč.
 
Villa Rosa / Residence Girasole
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Villa Rosa / Residence Girasole, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 9090,- Kč.
 
Bibione / Residence Valbella
Dovolená Itálie 2020 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Bibione / Residence Valbella, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 9490,- Kč.
 
Villa Rosa / Residence Sul Mare
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Villa Rosa / Residence Sul Mare, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 % v aktuální ceně 9490,- Kč.
 
Pineto / Komplex Med Resort
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Pineto / Komplex Med Resort, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Pineto / Residence Cerrano Park
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Pineto / Residence Cerrano Park, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 % v aktuální ceně 10990,- Kč.
 
Residence Sole - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Sole - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 5594,- Kč.
 
Silvi Marina / Apartmány Leonardo
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Silvi Marina / Apartmány Leonardo, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 11990,- Kč.
 
Residence Mammole - Lignano Sabbiadoro
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Residence Mammole - Lignano Sabbiadoro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 7. srpen až neděle 16. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 5006,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 7488 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal