Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v srpnu 2021. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v srpnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Srpen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v srpnu 2021

Hotel Pellegrino Palace
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Gargano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Pellegrino Palace, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 16538,- Kč.
 
Baia Mimose
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baia Mimose, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20390,- Kč.
 
Baja Bianca
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baja Bianca, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 25490,- Kč.
 
Baja Bianca Club Hotel S Bazénem Di - Capo Coda Cavallo
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Baja Bianca Club Hotel S Bazénem Di - Capo Coda Cavallo, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 24500,- Kč.
 
Brunelleschi Milano
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Brunelleschi Milano, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 18090,- Kč.
 
Club Degli Amici
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Lazio v hvězdičkovém ubytování Club Degli Amici, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6518,- Kč.
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Danaide
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Basilicata v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Danaide, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 22690,- Kč.
 
Futura Style Helios
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sicílie v 3hvězdičkovém ubytování Futura Style Helios, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 20390,- Kč.
 
Futura Style Le Palme
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Futura Style Le Palme, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až neděle 8. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 25490,- Kč.
 
Gambrinus
Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Řím a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gambrinus, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 278 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy eurovíkendy, v aktuální ceně 14090,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 2218 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal