All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Neapol    >    

Neapol se snídaní - Neapol 2021

Aktuální nabídka ubytování v letovisku Neapol se snídaní za nejlepší ceny online. Zájezdy do Itálie se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Neapol 2021.

Neapol se snídaní 2021

Buono
★★★
 
 • 14 427 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Buono, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 9 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14427,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Starověká Kampánie a Neapolský záliv
★★
 
 • 7 490 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Neapol v ?hvězdičkovém ubytování Starověká Kampánie a Neapolský záliv od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 11. srpna do neděle 15. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 15 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 7490,- Kč.
Nuovo Rebecchino
★★★
 
 • 14 320 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Nuovo Rebecchino, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až čtvrtek 19. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 16 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 14320,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
American Hotel
★★★★
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 
 • 5 307 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Neapol, v místě American Hotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování American Hotel od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 18. srpna do neděle 22. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 22 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5307,- Kč.
Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv
★★
 
 • 6 490 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Neapol v ?hvězdičkovém ubytování Řím, Neapol, Pompeje, Vesuv, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až neděle 22. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 22 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 6490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Buono
★★★
 
 • 13 813 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Buono od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 19. srpna do čtvrtek 26. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 13813,- Kč.
Buono
★★★
 
 • 12 373 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Buono, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 12373,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Del Real Orto Botanico
★★★★
 
 • 14 453 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Neapol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Del Real Orto Botanico od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 19. srpna do čtvrtek 26. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14453,- Kč.
Nuovo Rebecchino
★★★
 
 • 13 093 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Nuovo Rebecchino, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až čtvrtek 26. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 23 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 13093,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Nuovo Rebecchino
★★★
 
 • 14 427 Kč

Detail

Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Neapol v 3hvězdičkovém ubytování Nuovo Rebecchino od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do pátek 27. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 25 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 14427,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 76 nalezených

Dovolenou Neapol 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Omán snídaně, Polsko snídaně, Portugalsko snídaně nebo například dovolenou Rakousko snídaně? Další možností je třeba Rumunsko snídaně.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Neapol levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Neapol nebo sekci dovolená s dětmi.

Neapol

Neapol je jedním z nejhustěji obydlených měst v Evropě a po Římě a Miláně je třetím největším městem Itálie. Leží pod Vesuvem na břehu rozlehlého Neapolského zálivu. Svou procházku můžete začít na náměstí Piazza del Plebiscito, kde stojí muzeum Palazzo Reale (dříve královský palác), hned u náměstí je nejstarší divadlo Evropy Teatro San Carlo. Dále stojí za návštěvu např. zámek Castel Nuovo ze 13. století a Museo Archeologico Nazionale, kde se nachází jedna z nejvýznamnějších sbírek řecko-římských památek na světě. Za zmínku také stojí turisty často navštěvované tři areály římských monumentů, jež se nachází jižně od Neapole a které byly zničeny výbuchem sopky Vesuv – Herculaneum, Pompeje a Torre Anunciata. V Neapolském zálivu také nalezneme jeho největší ostrov: Ischii, která je oblíbeným cílem návštěvníků. Ischia je označována za ostrov snů, jež nám nabízí kouzelné písečné pláže, pěkné podnebí a řadu léčivých termálních a minerálních pramenů, kde se můžete zbavit různých zdravotních problémů v příjemných rekreačních střediscích.