Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii se snídaní za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie se snídaní - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie se snídaní podle termínu

Hotel Blurelda*** - Silvi Marina
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Blurelda*** - Silvi Marina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 35 % v aktuální ceně 5200,- Kč.
 
Hotel Altafiumara Resort***** - Villa San Giovanni
Dovolená Itálie 2020 - Kalábrie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Altafiumara Resort***** - Villa San Giovanni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16000,- Kč.
 
Hotel Blurelda
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Hotel Blurelda, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7640,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Klidná lokalita
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Bogliaco*** - Gargnano
Dovolená Itálie 2020 - Lago di Garda v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Bogliaco*** - Gargnano, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8600,- Kč.
 
Hotel Il Melograno*** - Mattinata
Dovolená Itálie 2020 - Apulská oblast (Puglia) v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Il Melograno*** - Mattinata, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4850,- Kč.
 
Hotel Reale
Dovolená Itálie 2020 - Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Reale, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 4518,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Saint Tropez*** - Pineto
Dovolená Itálie 2020 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Saint Tropez*** - Pineto, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6780,- Kč.
 
Hotel Villa Rita
Dovolená Ischia levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Hotel Villa Rita s délkou 8 dní, v termínu 6. červen 2020 až 13. červen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, letní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6390 Kč.
 
Villa Balbi
Dovolená Itálie 2020 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villa Balbi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. červen až sobota 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 23190,- Kč.
 
Eraclea Palace Hotel
Dovolená Itálie 2020 - Eraclea Mare v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Eraclea Palace Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. červen až neděle 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 11830,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 576 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal