Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka ubytování v Itálii se snídaní za nejlepší ceny online. ☀️ Zájezdy do Itálie se snídaní v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Itálii letecky levně. Ubytování v Itálii se stravou v ceně. Itálie 2020 / 2021.

1Italie.cz    >    

Itálie se snídaní - Itálie 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Itálie se snídaní podle termínu

Giglio Dell Opera Hotel
Dovolená Itálie 2020 - Řím v 3hvězdičkovém ubytování Giglio Dell Opera Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až sobota 29. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9746,- Kč.
 
Hotel La Montanara
Dovolená Itálie 2020 - San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Montanara, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 26. únor až sobota 29. únor, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4595,- Kč.
 
Hotel Adria Depandance
Dovolená Itálie 2020 - Lignano v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Adria Depandance, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až úterý 3. březen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 4465,- Kč.
 
Galileo
Dovolená Itálie 2020 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování Galileo, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 27. únor až neděle 1. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 10090,- Kč.
 
Hotel Villa Delle Rose
Dovolená Itálie 2020 - Toskánsko v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Delle Rose, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až pondělí 2. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 2967,- Kč.
 
Gufo
Dovolená Itálie 2020 - Bormio v 3hvězdičkovém ubytování Gufo, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až pátek 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 3 % v aktuální ceně 7972,- Kč.
  • Dětský koutek
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Casa Del Lago
Dovolená Itálie 2020 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování Casa Del Lago, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až neděle 1. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 7043,- Kč.
 
De La Pace
Dovolená Itálie 2020 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování De La Pace, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až neděle 1. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 7750,- Kč.
 
Diana Roof Garden Hotel
Dovolená Itálie 2020 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diana Roof Garden Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až pondělí 2. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12653,- Kč.
 
Galileo
Dovolená Itálie 2020 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování Galileo, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 28. únor až neděle 1. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 7295,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1009 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal