Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie
www.1Itálie.cz    >    

Do Itálie se slevou

Vyhledávání zájezdů

do Itálie se slevou 2018

Florencie a Řím s Vatikánem
Dovolená Itálie 2018 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování Florencie a Řím s Vatikánem, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 27. duben až úterý 1. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně se slevou 39 % v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Roulette Apartments Cervinia
Dovolená Itálie 2018 - Cervinia/Zermatt v hvězdičkovém ubytování Roulette Apartments Cervinia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 48 % v aktuální ceně 4360,- Kč.
 
NA SKOK DO FLORENCIE, ŘÍMA A VATIKÁNU !
Dovolená Itálie 2018 - Florencie v 3hvězdičkovém ubytování NA SKOK DO FLORENCIE, ŘÍMA A VATIKÁNU !, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až úterý 1. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy poznávací levně se slevou 37 % v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Residence Vela Club - Lido Del Sole
Dovolená Itálie 2018 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Vela Club - Lido Del Sole, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 % v aktuální ceně 878,- Kč.
 
Villaggio Rosa Baia Falcone*** - Vieste
Dovolená Itálie 2018 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Villaggio Rosa Baia Falcone*** - Vieste, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 29 % v aktuální ceně 1648,- Kč.
 
Residence Flora - Paestum
Dovolená Itálie 2018 - Kampánie v hvězdičkovém ubytování Residence Flora - Paestum, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % v aktuální ceně 2308,- Kč.
 
Hotel Piper
Dovolená Itálie 2018 - Abruzzo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Piper, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až čtvrtek 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Residence Stella Maris
Dovolená Itálie 2018 - Ligurská riviéra v hvězdičkovém ubytování Residence Stella Maris, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 2114,- Kč.
 
Parco Hemingway
Dovolená Itálie 2018 - Lignano v hvězdičkovém ubytování Parco Hemingway, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až pátek 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 13 % v aktuální ceně 1704,- Kč.
 
Vilky Hermitage - Eraclea Mare
Dovolená Itálie 2018 - Eraclea Mare v hvězdičkovém ubytování Vilky Hermitage - Eraclea Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 28. duben až sobota 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 1870,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1613 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal