Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sicílie 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Sicílie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Sicílie - Sicílie 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sicílie a Last Minute zájezdy

Hotel Antares**** - Letojanni
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Antares**** - Letojanni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 5679,- Kč.
 
Hotel Caesar Palace**** - Giardini Naxos
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Caesar Palace**** - Giardini Naxos, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 12012,- Kč.
 
Gianni
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v hvězdičkovém ubytování Gianni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5086,- Kč.
 
Tenute Aversa
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v hvězdičkovém ubytování Tenute Aversa, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10295,- Kč.
 
Villa Mari E Monti
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v hvězdičkovém ubytování Villa Mari E Monti, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5844,- Kč.
 
Antares
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Antares, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 16. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11770,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Golf
 • Potápěčské centrum
 • Klidná lokalita
 • Fitness
 • Animační programy
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Hotel Olimpo Le Terrazze**** - Letojanni
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Olimpo Le Terrazze**** - Letojanni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 5679,- Kč.
 
Hotel Villa Diodoro**** - Taormina
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Villa Diodoro**** - Taormina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 9381,- Kč.
 
Villa Etna - Trecastagni
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v hvězdičkovém ubytování Villa Etna - Trecastagni, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 9124,- Kč.
 
Gondar Studio
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sicílie v 2hvězdičkovém ubytování Gondar Studio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 27. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3130,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1478 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Sicílie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal