Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Mariano Iv Palace Hotel v italské lokalitě Sardinie s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Sardinie 2019 - Mariano Iv Palace Hotel výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Sardinie.

1Italie.cz    >    
Sardinie    >    

Mariano Iv Palace Hotel

Vyhledávání zájezdů

Mariano Iv Palace Hotel podle termínu

Mariano Iv Palace Hotel
Dovolená Itálie 2019 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariano Iv Palace Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 14. květen až úterý 28. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 153 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 % v aktuální ceně 26569,- Kč.
 
Mariano Iv Palace Hotel
Dovolená Itálie 2019 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariano Iv Palace Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až úterý 25. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 25449,- Kč.
 
Mariano Iv Palace Hotel
Dovolená Itálie 2019 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariano Iv Palace Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 22. srpen až neděle 1. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 253 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 27971,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Sardinie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal