Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sardinie 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Sardinie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Sardinie - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sardinie podle odjezdu

Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 19632,- Kč.
 
Rezidencia Cala Viola
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Rezidencia Cala Viola, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 5410,- Kč.
 
Sea Villas Country Village
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Sea Villas Country Village, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 3407,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 13. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 27807,- Kč.
 
Falkensteiner Resort Capo Boi
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Resort Capo Boi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17360,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 14132,- Kč.
 
Hotelový komplex Club Esse Posada Beach Resort
Dovolená Sardinie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotelový komplex Club Esse Posada Beach Resort s délkou 5 dní, v termínu 29. září 2020 až 3. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 5440 Kč.
 
Vilky Rei Sole
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Vilky Rei Sole, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. září až úterý 6. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3115,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 19632,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 30. září až středa 14. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 27807,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1581 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Sardinie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal