Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sardinie 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Sardinie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Sardinie - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sardinie podle odjezdu

Centro 2A (Teo175)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Centro 2A (Teo175), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální ceně 1370,- Kč.
 
Sa Fiorida - Tipo A
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Sa Fiorida - Tipo A, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3195,- Kč.
 
Lu´ Hotel Carbonia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lu´ Hotel Carbonia, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, u moře, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 11950,- Kč.
 
Sa Fiorida Milli
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Sa Fiorida Milli, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 3032,- Kč.
 
Lu´ Hotel Carbonia
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lu´ Hotel Carbonia, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. únor až neděle 28. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, eurovíkendy, u moře, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 8550,- Kč.
 
Torre D'Amore (Stt200)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Torre D'Amore (Stt200), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 6255,- Kč.
 
Sa Fiorida - Tipo Alice
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Sa Fiorida - Tipo Alice, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 27. únor až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3652,- Kč.
 
Residence Gardenia - Alghero
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Residence Gardenia - Alghero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 40 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 1661,- Kč.
 
Lu´ Hotel Carbonia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lu´ Hotel Carbonia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až čtvrtek 18. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, eurovíkendy, u moře, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Residence Buganvillea - Alghero
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Residence Buganvillea - Alghero, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 20. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 1391,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2064 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Sardinie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal