Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Sardinie 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Sardinie All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Sardinie - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Sardinie podle odjezdu

Bilo Soppalco Grosseto
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Bilo Soppalco Grosseto, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 18. duben až sobota 25. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2804,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu neděle 19. duben až neděle 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 10 % v aktuální ceně 9089,- Kč.
 
Vilka Belvedere
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Vilka Belvedere, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 22. duben až sobota 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 2 % v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Apartmány Erica
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Apartmány Erica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. duben až středa 29. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 3092,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Klidná lokalita
  • Dětský bazén
  • Domácí zvířata povolena
  • Půjčovna kol
 
Laura
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v 3hvězdičkovém ubytování Laura, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 25. duben až sobota 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 15 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 3135,- Kč.
 
Lantana Resort - Residence
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lantana Resort - Residence, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 30. duben až neděle 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 20 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové, sportovní, u moře, golfové levně v aktuální ceně 2658,- Kč.
 
Horse Country Resort & Spa**** - Arborea
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Horse Country Resort & Spa**** - Arborea, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 24 % v aktuální ceně 9708,- Kč.
 
Residence Buganvillea - Alghero
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Residence Buganvillea - Alghero, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 1353,- Kč.
 
Casa Italia
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Casa Italia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3271,- Kč.
 
Villetta Tennis 1
Dovolená Itálie 2020 - Sardinie / Sardegna v hvězdičkovém ubytování Villetta Tennis 1, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 22 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, jarní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5607,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 180 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Sardinie podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal