Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Santa Caterina 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Santa Caterina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Santa Caterina - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Santa Caterina podle odjezdu

Residence Ables - S. Antonio
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables - S. Antonio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1994,- Kč.
 
Residence Ables - S. Antonio
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables - S. Antonio, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1835,- Kč.
 
Residence Ables San Antonio Valfurva
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables San Antonio Valfurva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až sobota 5. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 28. listopad až středa 2. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 38 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1840,- Kč.
 
Residence Ables - S. Antonio
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables - S. Antonio, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1835,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 7320,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Residence Ables - S. Antonio
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables - S. Antonio, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1994,- Kč.
 
Residence Ables San Antonio Valfurva
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables San Antonio Valfurva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9120,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 136 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Santa Caterina podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal