All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Santa Caterina 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Santa Caterina 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Santa Caterina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Santa Caterina 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
★★
👍👍👍👍👍
 
 • 3 900 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až středa 1. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 38 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
★★
👍👍👍👍👍
 • 5 846 Kč
 • 5 261 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 1. prosince do neděle 5. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 42 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 5261,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 900 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 5. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 42 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Milano (Santa Caterina)
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 3 570 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano (Santa Caterina) od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. prosince do neděle 5. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 43 dní. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 050 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 45 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 5050,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 3 900 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. prosince do čtvrtek 9. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 46 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3900,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Milano (Santa Caterina)
  ★★★
  👍👍👍👍
   
  • 1 140 Kč

  Detail

  3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano (Santa Caterina), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 8. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 49 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 1140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Milano (Santa Caterina) je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Residence Ables (Sant Antonio Valfurva)
  ★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 5 050 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (6 hodnocení)
  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Residence Ables (Sant Antonio Valfurva) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do sobota 18. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 5050,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Sport
  ★★★
   
  • 9 000 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až pátek 17. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 52 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 9000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Sport
  ★★★
   
  • 10 300 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 11. prosince do čtvrtek 16. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 52 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 10300,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 67 nalezených

  Dovolenou Santa Caterina 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Santa Caterina levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Santa Caterina nebo sekci dovolená s dětmi.