All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Santa Caterina 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Santa Caterina 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Santa Caterina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Santa Caterina 2021 - Itálie 2021

Sport
★★★
 
  • 11 200 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 27. listopad až středa 1. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 123 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 11200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Milano
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 570 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. prosince do pondělí 6. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 129 dní. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Milano
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 570 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až úterý 7. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Milano je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sport
★★★
 
  • 7 500 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do sobota 11. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 7500,- Kč.
Sport
★★★
 
  • 10 300 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až čtvrtek 9. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 130 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 10300,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Sport
★★★
 
  • 9 000 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. prosince do pátek 10. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 130 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 9000,- Kč.
Milano
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 570 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 5. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 131 dní. Rekreace je se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Milano je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sport
★★★
 
  • 6 400 Kč

Detail

Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Sport od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 5. prosince do středa 8. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 131 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 6400,- Kč.
Milano
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 570 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 6. prosinec až čtvrtek 9. prosinec je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 132 dní. Rekreace je se stravou polopenze s nápoji. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, aktuálně v ceně 3570,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Milano je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Milano
★★★
👍👍👍👍
 
  • 3 570 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (12 hodnocení)
Dovolená Itálie v zimě 2021 v resortu Santa Caterina v 3hvězdičkovém ubytování Milano od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 7. prosince do pátek 10. prosince s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 133 dní. Pobyt se stravou polopenze s nápoji si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální online ceně 3570,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 121 nalezených

Dovolenou Santa Caterina 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021, dovolenou Srí Lanka 2021/2022 nebo například dovolenou Španělsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Thajsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Santa Caterina levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Santa Caterina nebo sekci dovolená s dětmi.