Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Santa Caterina 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Santa Caterina All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Santa Caterina - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Santa Caterina podle odjezdu

Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 26. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5380,- Kč.
 
Residence Ables - S. Antonio
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables - S. Antonio, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1980,- Kč.
 
Residence Ables San Antonio Valfurva
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Residence Ables San Antonio Valfurva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 16918,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2000,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 3140,- Kč.
 
Rezidence Ables
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Ables, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5890,- Kč.
 
Rezidence Castello**
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Castello**, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 2250,- Kč.
 
Rezidence Valfurva **
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v hvězdičkovém ubytování Rezidence Valfurva **, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4000,- Kč.
 
Hotel Milano
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Santa Caterina v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Milano, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. únor až neděle 7. únor, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 11490,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 79 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Santa Caterina podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal