Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku San Martino 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. San Martino All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená San Martino - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená San Martino podle odjezdu

Hotel Europa *** Pig - San Martino
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v hvězdičkovém ubytování Hotel Europa *** Pig - San Martino, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až středa 3. únor, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Apartmány Pez Gajard*** - Zima 2020/21
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Pez Gajard*** - Zima 2020/21, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9564,- Kč.
 
Cimone Excelsior
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Cimone Excelsior, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5990,- Kč.
 
Hotel Europa *** Pig - San Martino
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v hvězdičkovém ubytování Hotel Europa *** Pig - San Martino, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až pondělí 8. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Hotel Sporting
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sporting, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 13. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11480,- Kč.
 
Alpenrose
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Alpenrose, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 10090,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Cimone Excelsior
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v 3hvězdičkovém ubytování Cimone Excelsior, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Hotel Europa *** Pig - San Martino
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v hvězdičkovém ubytování Hotel Europa *** Pig - San Martino, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. únor až pátek 12. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9480,- Kč.
 
Hotel Alpenrose Pig - San Martino Castrozza / Passo Rolle
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose Pig - San Martino Castrozza / Passo Rolle, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. únor až neděle 14. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5500,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Alpenrose Pig - San Martino Castrozza / Passo Rolle
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě San Martino v hvězdičkovém ubytování Hotel Alpenrose Pig - San Martino Castrozza / Passo Rolle, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. únor až středa 17. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 5500,- Kč.
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 1-10 z 68 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

San Martino podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal