Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Santa Marina Holiday Village s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Salento - Santa Marina Holiday Village. Last Minute pobyty v italské lokalitě Salento 2019.

1Italie.cz    >    
Salento    >    

Santa Marina Holiday Village

Vyhledávání zájezdů

Santa Marina Holiday Village podle termínu

Residence Mac - Silvi Marina
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Mac - Silvi Marina, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5713,- Kč.
 
Stella Marina
Dovolená Itálie 2019 - Elba v hvězdičkovém ubytování Stella Marina, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9425,- Kč.
  • Klimatizace
  • Půjčovna kol
 
Residence Green Marine - Silvi Marina
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Green Marine - Silvi Marina, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5727,- Kč.
 
Residence Paradiso - Silvi Marina
Dovolená Itálie 2019 - Abruzzo v hvězdičkovém ubytování Residence Paradiso - Silvi Marina, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 19. červenec až neděle 28. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6835,- Kč.
 
Apartmány Marina Grande
Dovolená Itálie 2019 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Apartmány Marina Grande, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4257,- Kč.
 
Hotel Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa Marina
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ostuni Rosa Marina Resort**** - Rosa Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 28500,- Kč.
 
Aparthotel Marina Degli Aregai**** - Santo Stefano Al Mare
Dovolená Itálie 2019 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Marina Degli Aregai**** - Santo Stefano Al Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 14130,- Kč.
 
Marina
Dovolená Itálie 2019 - Salento v 3hvězdičkovém ubytování Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 6067,- Kč.
 
Camping Village California (Dodavatel 2) - Montalto Marina
Dovolená Itálie 2019 - Lazio v hvězdičkovém ubytování Camping Village California (Dodavatel 2) - Montalto Marina, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 20. červenec až sobota 27. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6385,- Kč.
 
Elba - Marina Di Campo
Dovolená Itálie 2019 - Elba v hvězdičkovém ubytování Elba - Marina Di Campo, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až neděle 4. srpen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 15 % v aktuální ceně 11675,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Salento podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal