Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Marina Bianca s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Itálii v lokalitě Salento - Marina Bianca. Last Minute pobyty v italské lokalitě Salento 2019.

1Italie.cz    >    
Salento    >    

Marina Bianca

Vyhledávání zájezdů

Marina Bianca podle termínu

Marina Degli Aregai
Dovolená Itálie 2019 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marina Degli Aregai, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 24. říjen až neděle 27. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 4990,- Kč.
 
Apartmány Marina Degli Aregai
Dovolená Ligurie levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Apartmány Marina Degli Aregai s délkou 4 dní, v termínu 24. říjen 2019 až 27. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3445 Kč.
 
Residence Marina Grande - Bibione Lido Dei Pini
Dovolená Itálie 2019 - Bibione v hvězdičkovém ubytování Residence Marina Grande - Bibione Lido Dei Pini, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1256,- Kč.
 
Residence Marina Degli Aregai**** - Santo Stefano Al Mare
Dovolená Itálie 2019 - Ligurská riviéra v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Residence Marina Degli Aregai**** - Santo Stefano Al Mare, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 2758,- Kč.
 
La Casa Di Marina 2
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování La Casa Di Marina 2, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1747,- Kč.
 
Residence Mediterraneo Marina Di Camerota
Dovolená Itálie 2019 - Kampánie v hvězdičkovém ubytování Residence Mediterraneo Marina Di Camerota, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 2526,- Kč.
 
Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano
Dovolená Itálie 2019 - Lignano v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Marina Azzurra Resort**** - Houseboats - Lignano , s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 26. říjen až sobota 2. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 12310,- Kč.
 
Apartmány Marina Grande
Dovolená Benátsko levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Marina Grande s délkou 6 dní, v termínu 26. říjen 2019 až 31. říjen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1865 Kč.
 
La Casa Di Marina 2
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování La Casa Di Marina 2, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. listopad až sobota 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1487,- Kč.
 
La Casa Di Marina 2
Dovolená Itálie 2019 - Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování La Casa Di Marina 2, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 9. listopad až sobota 16. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 1487,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Salento podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal