Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Amica v italské lokalitě Rimini s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Rimini 2019 - Hotel Amica výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Rimini.

1Italie.cz    >    
Rimini    >    

Hotel Amica

Vyhledávání zájezdů

Hotel Amica podle termínu

Hotel Amica
Dovolená Itálie 2019 - Emilia Romagna v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Amica, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Rimini - Marebello - Hotel Amica **
Dovolená Itálie 2019 - Rimini v 2hvězdičkovém ubytování Rimini - Marebello - Hotel Amica **, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 249 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze s nápoji, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 16 % v aktuální ceně 5550,- Kč.
 
Hotel Amica
Dovolená Itálie 2019 - Emilia Romagna v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Amica, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 13. září až neděle 22. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 276 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5440,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rimini podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal