Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rimini 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Rimini All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Rimini - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rimini podle odjezdu

Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Emilia Romagna v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. únor až sobota 27. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 36 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 16616,- Kč.
 
Grand Hotel Rimini
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Rimini v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Rimini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 85 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 32846,- Kč.
 
Hotel Caesar S Bazénem
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v hvězdičkovém ubytování Hotel Caesar S Bazénem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až úterý 20. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5930,- Kč.
 
Hotel Aurelia**** - Milano Marittima
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Aurelia**** - Milano Marittima, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 14626,- Kč.
 
Hotel Universal**** - Cervia
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Universal**** - Cervia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 9099,- Kč.
 
Grand Hotel Rimini
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Rimini v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Rimini, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 32846,- Kč.
 
Hotel Caesar S Bazénem
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v hvězdičkovém ubytování Hotel Caesar S Bazénem, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až úterý 27. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5930,- Kč.
 
Hotel New Primula
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel New Primula, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5907,- Kč.
 
Villaggio Del Sole Marina Romea
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v hvězdičkovém ubytování Villaggio Del Sole Marina Romea, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. duben až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 99 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5633,- Kč.
 
Villaggio Dei Pini Punta Marina Terme
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Emilia Romagna v hvězdičkovém ubytování Villaggio Dei Pini Punta Marina Terme, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 29. duben až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 104 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10238,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 435 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rimini podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal