Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Rimini 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Rimini All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Rimini - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Rimini podle odjezdu

Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Emilia Romagna v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Da Vinci***** - Cesenatico, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 %, v aktuální ceně 27918,- Kč.
 
Grand Hotel Rimini***** - Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Rimini***** - Rimini Marina Centro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 30183,- Kč.
 
Hotel Residenza Parco Fellini**** - Rimini Marina Centro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Residenza Parco Fellini**** - Rimini Marina Centro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 %, v aktuální ceně 20407,- Kč.
 
Appartamento Chardonnay
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Appartamento Chardonnay, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2270,- Kč.
 
Casa Balù
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Casa Balù, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1655,- Kč.
 
Hotel Memory
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Memory, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 31. říjen až sobota 7. listopad, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4334,- Kč.
 
Hotel Aria
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Aria, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. listopad až neděle 15. listopad, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 25121,- Kč.
 
Hotel Aria
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Aria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. listopad až pondělí 9. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12916,- Kč.
 
Hotel Aria
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Aria, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. listopad až čtvrtek 12. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 12916,- Kč.
 
Hotel Aria
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Aria, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. listopad až pátek 20. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 8 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 25121,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 445 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Rimini podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal