Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

The Tribune v italské lokalitě Řím s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Řím 2018/2019 - The Tribune výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Řím.

1Italie.cz    >    
Řím    >    

The Tribune

Vyhledávání zájezdů

The Tribune podle termínu

The Tribune
Dovolená Itálie 2018 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Tribune, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 7. prosinec až neděle 9. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně se slevou 8 % v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel The Tribune
Dovolená Řím levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel The Tribune s délkou 3 dní, v termínu 7. prosinec 2018 až 9. prosinec 2018 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd leteckou přepravou v ceně 7800 Kč.
 
The Tribune
Dovolená Itálie 2019 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Tribune, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 4. leden až neděle 6. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 76 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 18 % v aktuální ceně 9310,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Řím podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal