Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Romanico Palace Rome s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Romanico Palace Rome v Itálii v lokalitě Řím. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v italské lokalitě Řím 2020.

1Italie.cz    >    
Řím    >    

Romanico Palace Rome - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Romanico Palace Rome v Itálii - Řím

Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie 2020 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 11. duben až pondělí 13. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15390,- Kč.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie 2020 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 28. duben až čtvrtek 30. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 62 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15390,- Kč.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie 2020 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 16. červenec až sobota 18. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15390,- Kč.
 
Romanico Palace Rome
Dovolená Itálie 2020 - Řím v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Romanico Palace Rome, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 1. září až čtvrtek 3. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 188 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 15390,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Řím podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal