Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Hotel Espana v italské lokalitě Řím s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Itálie Řím 2019 - Hotel Espana výhodně. Last Minute zájezdy do italské destinace Řím.

1Italie.cz    >    
Řím    >    

Hotel Espana

Vyhledávání zájezdů

Hotel Espana podle termínu

Hotel Espana
Dovolená Itálie 2019 - Řím v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Espana, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pondělí 7. leden až čtvrtek 10. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, Budapešť, Krakov , s odletem za 26 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6483,- Kč.
 
Hotel Espana
Dovolená Itálie 2019 - Řím v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Espana, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 14. únor až neděle 17. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Budapešť, Krakov , s odletem za 64 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 7048,- Kč.
 
Hotel Espana
Dovolená Itálie 2019 - Řím v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Espana, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 9. duben až pátek 12. duben, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 118 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6886,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Řím podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal