All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Itálie online 2022    >    

Řím Dovolená 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Řím 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Řím All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Řím Dovolená 2022

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Lazio, Řím, Fly Deco (Lido di Ostia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fly Deco (Lido Di Ostia), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 21. květen až úterý 24. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem zítra za aktuální cenu 19520,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Řím Dovolená 2022
Fly Deco (Lido Di Ostia)
★★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Minibar
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 19 520 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím, Itálie, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Rím s pobytom pri mori od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 21. května do úterý 24. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem zítra. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 19666,- Kč.


Řím Dovolená 2022
Rím s pobytom pri mori
★★
 
 • 19 666 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím, Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Řím, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až pondělí 30. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 7 dní za aktuální cenu 12762,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Řím Dovolená 2022 - Řím
Řím
★★
 
 • 12 762 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Scott House od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 27. května do pondělí 30. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy, v aktuální online ceně 13490,- Kč.


Řím Dovolená 2022 - Hotel Scott House
Hotel Scott House
★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Minibar
 • Bar
 • Bowling
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 13 490 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Byli jsme spokojeni

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím, Seiler v 2hvězdičkovém ubytování Seiler, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 27. květen až pondělí 30. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 7 dní za aktuální cenu 16490,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, eurovíkendy. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Řím Dovolená 2022 - Seiler
Seiler
★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Nonstop recepce
 
 • 16 490 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii na jaře 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím, Itálie, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Rím s pobytom pri mori od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 28. května do úterý 31. května s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 8 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 17046,- Kč.


Řím Dovolená 2022 - Rím s pobytom pri mori
Rím s pobytom pri mori
★★
 
 • 17 046 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie na jaře 2022 v lokalitě Lazio, Řím, Fly Deco (Lido di Ostia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fly Deco (Lido Di Ostia), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 28. květen až úterý 31. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 8 dní za aktuální cenu 19520,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.


Řím Dovolená 2022 - Fly Deco (Lido Di Ostia)
Fly Deco (Lido Di Ostia)
★★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Minibar
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 19 520 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Lazio, Řím, Fly Deco (Lido di Ostia), v místě Fly Deco (Lido di Ostia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Fly Deco (Lido Di Ostia) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. června do neděle 5. června s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 24468,- Kč.


Řím Dovolená 2022 - Fly Deco (Lido Di Ostia)
Fly Deco (Lido Di Ostia)
★★★★
 • Klimatizace
 • TV
 • Minibar
 • Hotelová restaurace
 • Nonstop recepce
 
 • 24 468 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená Itálie v létě 2022 v lokalitě Lazio, Řím, California Camping Village v 3hvězdičkovém ubytování California Camping Village, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 1. červen až pondělí 6. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 12 dní za aktuální cenu 5950,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Itálie v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Na základě 56 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení California Camping Village 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).


Poloha

Rozlehlý areál, obklopený zelení piniových hájů a olivovníků, se nachází přímo u písčité pláže, na pomezí italských regionů Toskánsko a Lazio.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu;

Vybavení

Recepce, restaurace/pizzerie, bar, možnost grilování, amfiteátr, obchod, vyhrazené parkoviště; za poplatek prádelna, WiFi. Bazén, hydromasážní koutek, bazén pro děti se skluzavkou; terasa na slunění s lehátky.

Ubytování

Apartmány typu bilo pro 4 osoby (Vulci): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 oddělenými lůžky. Trilo pro 6 osob (Lodge Premium) má navíc další ložnici se 2 oddělenými lůžky. Všechny apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), menší kuchyňský kout, klimatizaci a terasu; za poplatek a na vyžádání dětská postýlka (cca 25 EUR/týden), ložní a koupelnové prádlo (10EUR/osoba/výměna ). Závěrečný úklid v ceně , kromě kuchyně.

Stravování

Bez stravování, na místě možnost dokoupení polopenze či plné penze. Polopenze dospělý 28 EUR/osoba/den Polopenze dítě 4-11 let 17 EUR/osoba/den. Plná penze 40 EUR/osoba/den,
dítě 4-11 let 24 EUR/osoba/den

Sport a zábava

Aerobic, lukostřelba, tenisové kurty, basketbal, fotbal, stolní tenis, animační programy, nemotorizované vodní sporty na pláži - šlapadla, kanoe, plážový volejbal. Speciální ceny pro jízdy na koních, rybaření, potápění, výlety do etruských nekropolí Tarquinie a Vulci, ochutnávky typických místních produktů a vín.
Od 1.6.2022 do konce sezony je k dispozici plážový servis
Od 11.6. do 11.9.2022 funguje denní a večerní zábava a mini club
Plážový servis 21,- EUR/den

Informace

Informace: hvězdiček Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace obdržíte po příjezdu do hotelu. hvězdiček Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici. hvězdiček Vratná kauce 100 EUR hvězdiček POBYTY BEZ DELEGÁTA hvězdiček NA VYŽÁDÁNÍ: hvězdiček ložní a koupelnové prádlo 10 EUR/os hvězdiček WiFi cca 15 EUR/den hvězdiček polopenze 28 EUR/os/den, dítě 4-11 let 17 EUR/den hvězdiček plná penze 40 EUR/os/den, dítě 4-11 let 24 EUR/den

Tipy pro správnou volbu

- nedávno postavený areál přímo u moře - bohaté zázemí včetně vodních sportů

Řím Dovolená 2022 - California Camping Village
California Camping VillageDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍👍
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Lednička
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Volejbal
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Wifi zdarma
 • Kuchyňský kout
 
 • 5 950 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (56 hodnocení)

Nejnovější recenze: Celkový dojem z dovolené je perfektní. Vybavení mobile home bylo moderní a nové, k dispozici bylo množství nádobí a také velké plus byl elektrický gril. Posezení na terase u mobile homu bylo dostatečně velké. Mobile home byl velmi blízko k moři (cca 3...

Základní informace

Dovolená v Itálii v létě 2022 v lokalitě Řím a okolí, Řím, Itálie, v místě Itálie v ?hvězdičkovém ubytování Rím s pobytom pri mori od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 1. června do neděle 5. června s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 19520,- Kč.


Rím s pobytom pri mori
Rím s pobytom pri mori
★★
 
 • 19 520 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 134 nalezených

Řím (Roma)

Řím je rozlehlé italské hlavní město s poměrně malým historickým centrem, kdy většinu nejvýznamnějších památek naleznete západním směrem. K vidění zajisté stojí např.: někdejší náboženské centrum Říma: Kapitol, v jehož centru se nachází náměstí Piazza del Campidoglio, náměstí postavené na památku italského sjednocení Piazza Venezia, někdejší politické centrum římského impéria Forum Romanum, Koloseum, jež je jednou z nejlépe zachovalých památek Říma a sloužilo především pro gladiátorské hry, dále Konstantinův vítězný oblouk a také zcela zachovalá stavba antiky, chrám všech bohů Pantheon. Jmenujme ale také některé krásné kostely jako např.: Santa Maria Maggiore, Basilica di San Pietro in Vincoli a také Santa Maria in Cosmedin, známý zejména turistickou atrakcí, jíž jsou ústa pravdy (vložíte-li ruku a řeknete-li lež, ústa Vás nepustí).

Dovolenou Řím 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Madeira 2022, dovolenou Maledivy 2022, dovolenou Malta 2022/2023 nebo například dovolenou Maroko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Mauricius.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava. Na dovolenou do Itálie 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Itálie letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Řím nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal