Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v říjnu 2020. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v říjnu 2020

Hotel Albatros S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Albatros S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel Cartaromana S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cartaromana S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel Cleopatra S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Cleopatra S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7800,- Kč.
 
Hotel Hibiscus S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Hibiscus S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 6520,- Kč.
 
Hotel Ih Gioia
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Miláno v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Ih Gioia, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 7990,- Kč.
 
Hotel Punta Imperatore S Bazénem
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Ischia v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Punta Imperatore S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 8620,- Kč.
 
Hotel Residence Costa Azzurra
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Kalábrie v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Residence Costa Azzurra, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální ceně 6520,- Kč.
 
Hotel Alessandro
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Sardinie / Sardegna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Alessandro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 19632,- Kč.
 
Hotel Annetta
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Rimini v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Annetta, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 12170,- Kč.
 
Hotel Artis Mercure
Dovolená Itálie na podzim 2020 v lokalitě Emilia Romagna v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Artis Mercure, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 15. říjen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 30122,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 3348 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal