Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v Itálii v říjnu 2020. Last Minute zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Itálii. Itálie All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Itálii.

1Italie.cz    >    

Dovolená v Itálii - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Itálie v říjnu 2020

Hotel Aragonese S Bazénem
Dovolená Itálie 2020 - Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Aragonese S Bazénem, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 5820,- Kč.
 
Hotel Internazionale
Dovolená Itálie 2020 - Lago di Garda v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Internazionale, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až pondělí 5. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 4790,- Kč.
 
Hotel La Pineta
Dovolená Itálie 2020 - Ischia v 3hvězdičkovém ubytování Hotel La Pineta, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 % v aktuální ceně 8380,- Kč.
 
Hotel Ibis Centro
Dovolená Itálie 2020 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Centro, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8290,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Hotel Ibis Centro
Dovolená Itálie 2020 - Miláno v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibis Centro, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy eurovíkendy levně se slevou 1 % v aktuální ceně 8980,- Kč.
  • Klimatizace
  • Minibar
  • Bar
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Giorgia - Letní Pobyt
Dovolená Itálie 2020 - Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Giorgia - Letní Pobyt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 1114,- Kč.
 
Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt
Dovolená Itálie 2020 - Tarvisio v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Charly *** - Letní Pobyt, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 1521,- Kč.
 
Apartmánový dům Stali di Lausc
Dovolená Friuli Skiregion levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmánový dům Stali di Lausc s délkou 4 dní, v termínu 1. říjen 2020 až 4. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 3750 Kč.
 
Apartmánový Dům Stali Di Lausc - Léto
Dovolená Itálie 2020 - Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc - Léto, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 82 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, podzimní first minute zájezdy pobytové, v přírodě levně v aktuální ceně 1250,- Kč.
 
Apartmány Sole
Dovolená Sardinie levně, s neznámým počtem hvězdiček. Apartmány Sole s délkou 4 dní, v termínu 1. říjen 2020 až 4. říjen 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 945 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 960 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Itálie podle měsíce odjezdu

Itálie All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal