All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Ravascletto 2021

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ravascletto 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Ravascletto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Ravascletto 2021 - Itálie 2021

Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan)
★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 • 9 935 Kč
 • 9 836 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Malé středisko s dostatečným zázemím. V našem termínu byly podmínky pro lyžování výborné. Pro lyžaře milující pohodové lyžovaní ideální. Kabinová lanovka opravdu v dosahu 100m.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ravascletto, v místě Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan) v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 31. červenec až sobota 7. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 9836,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan) je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dolomiti Village
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 410 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Tentokrát nám přálo i počasí. Takže luxus. Ubytování super. Byli jsme tam podruhé a doufám, že ne naposledy.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti Village od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do středa 4. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 4 dny. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 4410,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Dolomiti Village
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 410 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Tentokrát nám přálo i počasí. Takže luxus. Ubytování super. Byli jsme tam podruhé a doufám, že ne naposledy.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti Village, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až čtvrtek 5. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 5 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 4410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Dolomiti Village je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Apartmánový Dům Stali Di Lausc (Zoncolan/Ravascletto)
  ★★★
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • Silnice kolem hotelu
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 3 453 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc (Zoncolan/Ravascletto) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do středa 11. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 8 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 3453,- Kč.
  Dolomiti Village
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 4 410 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (5 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Tentokrát nám přálo i počasí. Takže luxus. Ubytování super. Byli jsme tam podruhé a doufám, že ne naposledy.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti Village, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až neděle 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 8 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 4410,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii. Recenze ubytovacího zařízení Dolomiti Village je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Kemp Pace Alpina
  ★★
   
  • 1 813 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Ravascletto, v místě Kemp Pace Alpina v ?hvězdičkovém ubytování Kemp Pace Alpina od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. srpna do čtvrtek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 9 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 1813,- Kč.
  Penzion Ortis
  ★★
   
  • 9 842 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ravascletto v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Ortis, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až čtvrtek 12. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 9 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 9842,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan)
  ★★
  👍👍👍👍👍
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
  • 10 316 Kč
  • 9 800 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  4.2/5 Fantastické (10 hodnocení)

  Nejnovější recenze: Malé středisko s dostatečným zázemím. V našem termínu byly podmínky pro lyžování výborné. Pro lyžaře milující pohodové lyžovaní ideální. Kabinová lanovka opravdu v dosahu 100m.

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Ravascletto, v místě Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan) v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pace Alpina (Ravascletto/Zoncolan) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pátek 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně se slevou 5 %, v aktuální online ceně 9800,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Apartmánový Dům Stali Di Lausc (Zoncolan/Ravascletto)
  ★★★
  • Klidná lokalita
  • Lednička
  • Silnice kolem hotelu
  • TV
  • Wifi zdarma
   
  • 3 453 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc (Zoncolan/Ravascletto), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až pátek 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, aktuálně v ceně 3453,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Penzion Ortis
  ★★
   
  • 9 842 Kč

  Detail

  Dovolená Itálie v létě o prázdninách 2021 v resortu Ravascletto v ?hvězdičkovém ubytování Penzion Ortis od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 6. srpna do pátek 13. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 10 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, v přírodě levně, v aktuální online ceně 9842,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 96 nalezených

  Dovolenou Ravascletto 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Ravascletto levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ravascletto nebo sekci dovolená s dětmi.