Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ravascletto 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Ravascletto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Ravascletto - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ravascletto podle odjezdu

Hotel Sportur
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sportur, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 30. leden, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 10060,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Baita Corone
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Baita Corone, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 42 %, v aktuální ceně 14754,- Kč.
 
Baita Corone
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Baita Corone, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 9982,- Kč.
 
Apartmánový Dům Stali Di Lausc
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 10782,- Kč.
 
Depandance Pace Alpina
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Depandance Pace Alpina, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 31. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 27 %, v aktuální ceně 10762,- Kč.
 
Apartmánový Dům Dal Moro
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Dal Moro, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. únor až neděle 7. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 8015,- Kč.
 • Klidná lokalita
 
Hotel Sportur
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sportur, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až středa 10. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 13172,- Kč.
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Klidná lokalita
 • Wifi zdarma
 
Baita Corone
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Baita Corone, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 38 %, v aktuální ceně 9982,- Kč.
 
Apartmánový Dům Dal Moro
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Dal Moro, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 37 %, v aktuální ceně 10282,- Kč.
 • Klidná lokalita
 
Apartmánový Dům Stali Di Lausc
Dovolená Itálie v zimě 2021 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 13 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 10782,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 103 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ravascletto podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal