Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Ravascletto 2020 / 2021. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Ravascletto All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Ravascletto - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Ravascletto podle odjezdu

Apartmánový Dům Stali Di Modesto
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Modesto, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 45 %, v aktuální ceně 8178,- Kč.
  • Wifi zdarma
 
Penzion Pace Alpina
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pace Alpina, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 5 %, v aktuální ceně 11676,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Stali Di Lausc
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Stali Di Lausc, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 11097,- Kč.
 
Penzion Ortis
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Ortis, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 13. prosinec až čtvrtek 17. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 9434,- Kč.
 
Apartmán Stalut Mia
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmán Stalut Mia, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 15. prosinec až úterý 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně se slevou 50 %, v aktuální ceně 11643,- Kč.
 
Dolomiti Village
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 3hvězdičkovém ubytování Dolomiti Village, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 16. prosinec až sobota 19. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 44 %, v aktuální ceně 6002,- Kč.
 
Hotel Al Cocul
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Al Cocul, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. prosinec až středa 23. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 13083,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Hotel Al Cocul
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Al Cocul, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7292,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Penzion Pace Alpina
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v 2hvězdičkovém ubytování Penzion Pace Alpina, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 17. prosinec až neděle 20. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7110,- Kč.
  • Bar
  • Wifi zdarma
 
Apartmánový Dům Pasca
Dovolená Itálie v zimě 2020 v lokalitě Ravascletto v hvězdičkovém ubytování Apartmánový Dům Pasca, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. prosinec až úterý 22. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně se slevou 47 %, v aktuální ceně 7359,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ravascletto podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal