Dovolená v Itálii
Moře v Policastro
Lyžování v Itálii
Vlajka Itálie

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Puglia 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v Itálii. Puglia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

1Italie.cz    >    

Dovolená Puglia - Itálie

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Puglia podle odjezdu

Hotel Joli Park
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Joli Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až pondělí 8. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3540,- Kč.
 
Hotel Joli Park
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Joli Park, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až neděle 14. březen, s dopravou vlastní - například autem, za 55 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3540,- Kč.
 
Borgobianco Resort & Spa***** - Polignano A Mare
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Borgobianco Resort & Spa***** - Polignano A Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 15443,- Kč.
 
Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až neděle 9. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 9735,- Kč.
 
Borgobianco Resort & Spa***** - Polignano A Mare
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Borgobianco Resort & Spa***** - Polignano A Mare, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 30 %, v aktuální ceně 15358,- Kč.
 
Fiumara
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v 3hvězdičkovém ubytování Fiumara, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 8. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 2557,- Kč.
 
Villaggio Centro Turistico San Nicola - Peschici
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Villaggio Centro Turistico San Nicola - Peschici, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 15. květen až sobota 22. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 120 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 49 %, v aktuální ceně 1131,- Kč.
 
Hotel Torre Guaceto Oasis**** - Specchiolla
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Torre Guaceto Oasis**** - Specchiolla, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 9482,- Kč.
 
Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grand Hotel Riviera**** - Santa Maria Al Bagno, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 16. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 121 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 11677,- Kč.
 
Hotel Borgo Marina 3* Pig
Dovolená Itálie na jaře 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v hvězdičkovém ubytování Hotel Borgo Marina 3* Pig, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až čtvrtek 20. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4151,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 89 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Puglia podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal