All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Puglia 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Puglia 2021 / 2022. Zájezdy do Itálie za nejvýhodnější ceny online. Puglia All Inclusive - pobyty Itálie s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Puglia 2021 / 2022 - Itálie 2021 / 2022

Acaya Golf Resort & Spa
★★★★
 
 • 19 220 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Acaya Golf Resort & Spa, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 22. říjen až středa 27. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, pozítří. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19220,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
Acaya Golf Resort & Spa
★★★★
 
 • 28 430 Kč

Detail

Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Acaya Golf Resort & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. října do pátek 29. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), pozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 28430,- Kč.
Aida
★★
 • 20 282 Kč
 • 12 372 Kč
 • - 39 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v ?hvězdičkovém ubytování Aida, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 39 %, aktuálně v ceně 12372,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Borgobianco Resort & Spa (Polignano A Mare)
  ★★★★★
  • 22 027 Kč
  • 18 062 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Apulská oblast (Puglia) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Borgobianco Resort & Spa (Polignano A Mare) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 18062,- Kč.
  Borgobianco Resort & Spa (Polignano A Mare)
  ★★★★★
  • 17 039 Kč
  • 13 972 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Borgobianco Resort & Spa (Polignano A Mare), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, aktuálně v ceně 13972,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Torre Cintola Natural Sea Emotions
  ★★★★
  • 13 387 Kč
  • 10 977 Kč
 • - 18 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Torre Cintola Natural Sea Emotions od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 %, v aktuální online ceně 10977,- Kč.
  Magnolia
  ★★★★
  • 8 400 Kč
  • 8 064 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Magnolia, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 8064,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Residence Atlantide
  ★★
  • 5 545 Kč
  • 5 323 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v resortu Apulská oblast (Puglia) v ?hvězdičkovém ubytování Residence Atlantide od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), popozítří. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Itálii. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Itálie. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 5323,- Kč.
  Vila Mary (Gallipoli)
  ★★
  • 25 520 Kč
  • 24 499 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Itálie na podzim 2021 v lokalitě Apulská oblast (Puglia), v místě Vila Mary (Gallipoli) v ?hvězdičkovém ubytování Vila Mary (Gallipoli), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 23. říjen až sobota 30. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 24499,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Itálii.
  Apartmány Giardino dei Trulli
  ★★★
   
  • 8 610 Kč

  Detail

  Dovolená Apulia levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Apartmány Giardino dei Trulli s délkou 8 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 30. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 8610 Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 160 nalezených

  Dovolenou Puglia 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Itálii. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Itálie vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Itálie vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Itálii vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Itálii si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Itálii z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2021, dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021/2022 nebo například dovolenou Bulharsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Itálii může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Itálii si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Itálii můžete také podle kvality: např Puglia levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Itálii pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Puglia nebo sekci dovolená s dětmi.